Stockkan herkussa pongatut..Näyttivät ihan normaalille pariskunnalle ja lapsi ol heidän mukanaan nalle kainalossa..siitäs saitte epäilijät..tekivät ruokaostoksia kahden kassin verran ja ainakin suklaata pujahti mukaan. M maksoi ostokset ja S pakkasi.
M ja S suloinen pari..
elevy23
19672
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Mukava kuulla, mutta ei näitä sekopäitä mikään vakuuta!
Kuva ois kiva ja kertois enemmän kuin tuhat sanaa
Saatte nähdä, että kohta tulee taas joku pirullinen kirjoitus tästäkin vastavetona. Sairaat päät vaat miettii, että mitä se vois olla, mutta kyllä jotain tulee, se on varma.
Sinä, joka peräsit kuvaa, ennenkuin uskot. Minkä takia joku selväpäinen (järkevä) ihminen menis ja nappais kännykällä kuvan heistä ja sitäpaitsi sitä ei edes saisi laittaa nettiin. Vain sinä voisit sen tehdä.
Julkisella paikalla otettu kuva. Kyl sen voi pistää nettiin. Näinhän Seiskakin perustelee kuvansa.
ihan normaalii et iskä menee paniikkiin kun muijkkeli tulee raskaaks ja on tollanen kpää niinku stefu oli, mut kiva että asiat taas hoidos :))))
Ahaa, jännää, nimittäin olen lähiaikoina nähnyt Steppulin kyllä kaupassa mutta ei Martinan, vaan vaalean ja nuoren naisen kanssa.
Kas kun et sinä sitten ottanut julkisella paikalla kuva ja laittanut nettiin ;)
Kauheesti vaan on näitäkin havaintoja mutta ei kuvan kuvaa, vaikka niiiin monet ja monesti on nähty tämän blondin kanssa, missä todisteet? :)))))))
Minulta ei kysytty, mutta jos Stefulla on uusi nainen, niin on toki hienotunteista jättää hänet paparatsoinneilta rauhaan. Onhan meillä ihan tarpeeksi näitä tyrkkymartinoja ja -hennoja, joita salakuvata.
Kumma, että näitä ei ole kukaan nähnyt moneen kuukauteen ja yhtäkkiä tänne tulee muutamana peräkkäisenä päivänä tismalleen samanlaiset aloitukset tästä aiheesta, missä yksi kirjoittaa nähneensä nämä vaikka missä. Tosi uskottavaa. :D
Varsinkin, kun tuossa lukee, että "siitäs saitte epäilijät", niin ei kovin puolueettomalta vaikuta tämä "silminnäkijä" :)
Se on kato sitä "kovaa työtä" satujen sepittäminen. Kertoo pahasta epätoivosta...
Minä olen nähnyt heidät viimeksi kadulla aika kauan sitten, kaikkea muuta oli kuin suloisen näköistä. Martina oli kireänä kuin viulunkieli, amatsonimiehen näköinen, valkoinen kuin lakana, pelottava näky joka tavalla, Stefan myös kiukkuisen näköinen mutta hillitymmin, näytti ihan kuin olisi, jos ei nyt Martinan oma poika, niin ainakin paljon nuorempi pikkuveli tai jotain. Martina käveli vihaisena vähän Stefun edessä, Stefu taaempana sivulla kädet taskussa. Oli tosi hupaisan näköistä.
voisko tää vaalea nuori nainen olla duunikaveri - sisko - serkku?
ellei jossain ole joku joka näkee et ne suutelee ja kourii ni sit ei oo sisko ainakaan, mutta ei se todista jos kävelee vierekkäin kadulla että ovat yhdessä
Ai että Stefu olisi nähty INTIIMEISSÄ tunnelmissa siskonsa kanssa? Niin varmaan... Mikä siinä nyt on niin vaikeeta uskoa, että Stefan jätti Martina ja Stefulla on uusi rakkaus. Minusta tuo on itseasiassa aika luonnollistakin noin nuorelta mieheltä. Miksi hän tyytyisi naiseen kulahtaneeseen Martinaan?
Ihan ristiin menevät nämä yhtäkkiset, runsaat "havainnot" Martinan blogin kanssa, siellähän kertoo aina tarkasti, miten on viettänyt päivänsä.
Aina vaan yhtä kateellista ja idioottia porukkaa!!!! Luuletteko todellakin että M tarkoitus on kertoa blogissaan kaikki asiat mitä on päivän mittaan tehnyt..mm..kävin paskalla, kaupassa ja nukuin..halooo!!! ihmeellisen kateellista porukkaa täällä kun aina pitää ajatella kaikesta negatiivisesti.
Oma elämä on varmsti niin ankeaa kun pitää kyylätä ja haukkua jatkuvasti M ja S elämää!
Minä ainakin toivon, että he ovat onnellisia ja saavat ristiriidat sovittua (jos niitä nyt edes on). Kaikkea hyvää Martinan perheelle!!!
Ihan sama miten niillä menee.
Ällöttää, kun vieraat ihmiset toivottelevat onnea. Mitä ämmän ja ässän onni muille kuuluu?
Kauhea raivoaminen siitä, että kommentti osoittaa yhtäkkisten runsaiden havaintojen naurettavuuden. Se koira älähtää, johon... ;)