Kumpi parempi?

Katseltiin tarjontaa tammikuulle (2013) ja nyt ei osata tehdä päätöstä, siis Amadores rannalla Riu Vistamar tai Gloria Palace Royal. Mihin sinä menisit?
3208
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Gloria Palace Royal sijaitsee n. puolivälissä Puerto Ricon ja Amadoresin välissä, Riu Vistamar:in sijainti ei mulla sytytä kynttilää!? :)
Tosin hissillä pääsee alakertaan josta hyvä kävely-yhteys Amadoresin rannalle ja jos janoon meinaa kuolla, niin siinä alakerrassa on nk. puolimatkan krouvi jossa voi nestetasapainonsa päivittää. :)

Äänestä

Gloria Palace Royal on Amadoresrannalla. Se joka on Puerto Ricon ja Amadoresin välissä on Gloria Palace Amadores.

Äänestä
  • Piti oikein tarkastaa valokuvasta; oikeassa olet!
    Pyydän anteeksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Iprem kirjoitti:

Katseltiin tarjontaa tammikuulle (2013) ja nyt ei osata tehdä päätöstä, siis Amadores rannalla Riu Vistamar tai Gloria Palace Royal. Mihin sinä menisit?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu