Lestakirjoittelija hoitoon

Kyllähän se näin on, että yksi henkilö jolla on pakkomielle jopa mielenterveysongelmia liittyen lestoihin pitäis toimittaa hoitoon. Hänellä on ilmiselvästi tehty jotain sivellisyyteen loukkavaa TAI HÄN ON ITSE SYYLLISTYNYT NIIHIN Yleensä pakkomielle alkaa ja toimii juuri näin, että syyllistää ite tehtyjä, tai itselle tehtyjä kaikesta jotakin tai joitain muuta kuin oikeaa kohdetta.
Nyt hän kiihottaa kansakuntaa tuolla yhdessä ketjussa tuhoamaan ym. ja KUN HÄN ON NÄIN PAKKOMIELTEINEN, niin realiteetti on hukassa. Hän jopa sukunimen perusteella hakee lestoja täältä keskusteluista, ja hänen pakkomielle kohdistuu kaikkeen ikään ja sukupuoleen katsomatta. Jopa päiväkotilapsiin.
10160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Oohan lesta hiljaa!

Äänestä

kuka hän on pystytkö sanomaan tämän henkilön etunimen edes?

Äänestä

Juu oon ihan samaa mieltä. Ihan ouistattaa kun luin just tosta norjan joukkosurmaajasta. Ihan pakkomielteinen
Vääräähän lestapiireissä on tehty mut ei niitä kaikkii voi tuomita vaan syylliset.

Äänestä
  • Ongelmahan siis on se, että lestapiireissä on salattu nämäKIN hirmuteot. Siellä on JOPA perheenäitiT tiennEET, että tyttäriä ja pikkupoikia käytetään seksuaalisesti hyväksi ISÄN, SAARNAMIEHEN TOIMESTA, mutta he eivät ole asiasta tehneet velvollisuutan eli rikosilmoitusta. Kun asia on pullahtanut julkisuuteen, on selitys tähän ollut: "hän sai synninpäästön pyytämällä anteeksi SEUROISSA". Ja miettikää mikä pervo saa asian painettua villaisella pyytämällä anteeksi? Nykysuomessa ei mitään saa anteeksipyynnöllä kuitattua, vaan kyllä ne menee perheväkivaltatapauksissakin rikosharkintaan. Mutta lestat saa anteeksi. Se on se mitäänsanomaton sana ANTEEKSI siellä ihan kauhea voimasana jolla aivopestään ihmisiä esittämällä katuvaa. Lestapiireissä kun oasa vaan pyydellä muka anteeksi, niin aina voi tehdä mitä haluaa. Ei tarvotse ihmetelle löyhää moraalia siinäkään lahkossa!

    Kyllä nimim. " toinen huolestuja" (oletettava itsekin lesta) saa olla huolissaan ihan itsestään ja omasta suhtaustumisestaan pedofiililahkoon joka loisii koko kansaa pirttiviljelemällä ja muuten. Tässä taas lestaporukka yrittää uhriuttaa itsensä ja karkaa aia nyt vähän omista virheistä kaukaa haettuihin skenaarioihin:) MIelestäni Suomen sisäturvallisuutta ajatellet lestalahko tulisi laittaa toimintakieltoon!

    Muistakaa sana: "uhriuttaminen"!

    Äänestä

Tästä sairaasta kirjoittaja hyypiöstä on ilmotettu Poliisille. Joskohan sen kautta pääsee ressukka hoitoon..tahti kiihtyy sillä vaan. IP-osoitteen perusteellahan se selville saadaan. Hoitoon vaan kyllä on niiiiiinn sairaan tuntunen a pakkomielteinen tyyppi.

Äänestä
  • Aika paljon saavat ip-osoitteita kalliilla selvitellä, jos asiaa puhuvat ihmiset saadaan edes kuulutstelupöydän ääreen jossa heidät todetaan olosuhteisiin nhden olleen tismalleen oikeassa. Toisekseen lestar ovat ryhmittymä uskonnonuhreja, sekopäitä, joita saa haukkua kunhan ei nimillä puhu. Sukunimikin kärsii vielä mainita, kunah ei osoitetta ja sosiaaliturvatunnusta:)
    - Vai meinaatko, että kun poliisia työllistetään, niin lestapedoilut ja muu vilunki unohtuu? - älä unta näe, LESTA!
    Tämähän on sitä lestatoimintaa, että syylliset kääntää vian uhrien niskaan. Vittu te olette kajahtanut lahko joka tulisi ahtaa rahtilaivaan ja kuskata jonnekin helevetin kausa autiolle saarelle kuksimaan toisianne lisää! Aina vika on muissa, vaikka itse olette aivopesty sekopäiden lahko joka tarvitsee apua. Auttaisiko YK tai joku EU- ihmisoikeustuomioistuin saamaan ne pahimmat hullut ja manipulaattorit vaikka Haagiin tuomittavaksi?

    Äänestä

No kerroppa mistä tunnistat lestan?? Hehhehe..mullaki sattuu olemaan lestasukunimi ja en taatusti kuulu mihinkään lahkoon :DDD

Äänestä
  • Lestan tuntomerkit:
    - ääni
    - lesta-aksentti puheessa
    - lestamaiset sanonnat; voi surkija, voi suti jne..
    - paljon lapsia (voi olla vähempikin, jos ei sikiä)
    - työpaikoissa suhteilla
    - koirahäkkj pihassa
    - teennäinen olemus tai velmuilu
    - kalpea laiheliini
    - ajaa tila-autolla tai pikku-bussilla
    KYLLÄ NE OPPII TUNNISTAMAAN JA VÄLTTÄMÄÄN!

    Äänestä

Em kirjoittaja oikeassa !
JOS NÄMÄ LESTIS-KIRJOITTELIJAT OLE NYT TÄHÄN PÄIVÄÄN ONNISTUNEET ISKOSTAMAAN PÄÄHÄNSÄ SELLAISTA KUIN:.....>

Äänestä

Ei kai sitä tervettä ja ajattelevaa ihmistä hoitoon. Lestat hoitoon!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


huolestunut ateisti kirjoitti:

Kyllähän se näin on, että yksi henkilö jolla on pakkomielle jopa mielenterveysongelmia liittyen lestoihin pitäis toimittaa hoitoon. Hänellä on ilmiselvästi tehty jotain sivellisyyteen loukkavaa TAI HÄN ON ITSE SYYLLISTYNYT NIIHIN Yleensä pakkomielle alkaa ja toimii juuri näin, että syyllistää ite tehtyjä, tai itselle tehtyjä kaikesta jotakin tai joitain muuta kuin oikeaa kohdetta.
Nyt hän kiihottaa kansakuntaa tuolla yhdessä ketjussa tuhoamaan ym. ja KUN HÄN ON NÄIN PAKKOMIELTEINEN, niin realiteetti on hukassa. Hän jopa sukunimen perusteella hakee lestoja täältä keskusteluista, ja hänen pakkomielle kohdistuu kaikkeen ikään ja sukupuoleen katsomatta. Jopa päiväkotilapsiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu