Juuri kun olin "tulossa" sisääsi, herätyskello soi. Jos tämän olisin arvannut, olisin laittanut herättämään pari minuuttia myöhemmin.
Hemmetti
Heräsin
23230
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
No johan olet nopea ;)
Niin niin niin olit jo siis tulossa etkä vasta tulossa. Nyt hokasin :)
Moneltakos heräsit?
Äsken, ja nyt ei ole muuta vaihtoehtoa, kuin jatkaa uni loppuun "omin käsin"...:)
Mutta kerkesit tänne kuitenkin ensin kertomaan. Ei ollutkaan kovin kovat himot sitten... ;)
Fantasioinnissa on se hyvä puoli, ettei se katso aikaa. Voi näes suorittaa maalliset aamutoimet rauhassa, ja vasta sitten uppoutua "uusintaan".:)
No ei kyllä multa onnistuis.... No olen kyllä muutenkin aika vikkelä tapaus :D
Mun tekee nyt niin paljon mieli kans että omin kätösin on homma hoidettava. Aaahhh.
Teki niin hyvää. Voi veljet. Ajattelin sinua kultani kun räpläsin....... Olisitpa nyt täällä. Oikeesti. Suukottelisin huulesi haavoille.
Ensi yönä uusiksi ;)!
Käsityöihmiset tykkävät vissiin näppiksistä...
myöhään ollut herätyskello soittamassa... ja vielä sunnuntaina! mihis on niin kiire?
Jos sanoisin, että töihin, niin joku voisi vaikka tunnistaa, joten empä sanokaan mitään...
en mä ainakaan tunnistanut. Ja miksi ei saisi tunnistaa? Nolottaako kun kerroit seksiunestasi netissä?
Olisko se tunnistaminen katastrofi ;)? Miksi?
Ja eihän tuollaisesta nyt tunnista. Mieti hei kuinka paljon on ihmisiä, jotka ovat joksus pyhäpäivinäkin töissä. Äkkiä jos jotain ammatteja heitän niin lääkäri, palomies, poliisi, sairaanhoitaja, kätilö, taksikuski, maajussi, lomittaja, kokki, tarjoilija, eläinlääkäri, lastenhoitaja, lentäjä, lentoemäntä, kapiainen, kaupan tai huoltamon kassa, talonmies, siivooja, bussikuski, veturinkuljettaja, konduktööri.... mitä vielä, monta jäi puuttumaankin.
Minusta tuo "räplätä" on todella epäeroottinen ilmaisu.
Olisiko sitten ilmaus hyväilin itseäni kiihkeästi -eroottisempi...
Olisipa hauskaa nähdä tuon suuntaisia unia hänestä!
Mutta ei, näen hänestä vain unia, joissa on mukava tunnelma mutta ei mitään sen kummempaa, tai sitten näen hänestä melkoisia symboliikkaunia.
Kun näen unta unohdan tarkemmat yksityiskohdat. Harmi ois kiva räpistellä sen perään oman neito Unelmaisen kanssa. Uudestaan ei saa enää unesta kiinni kun olen yrittänyt nyyh. ois niin kivaa kun jos ja silleen yhessä.
Minäkin näin mun kultsusta todella eroottisen unen kerran. Se oli niin todellisen tuntuinen että tärisin kun heräsin. Ihana hyvän olon tunne meni läpi koko kehon. Vähän kun olisi saanut orkun. :)
Kiva uni! Mutta mikset toteuta sitä käytännössä vaan tyydyt vaan fantasioimaan?
Haluaisikin niin kovasti. Katsotaan mitä elämä tuo eteen.
Sinäkin? Hemmetti kun Sinun vuoksesi valvon yöt ikävöiden ja miettien ja kun vihdoin näen unta, olet sielläkin!!!