TERVETULOA

maalaamaan Haapaveden KELLOTAPULIA.
7199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Käy Jusa sinä tervaamassa se risti siellä huipulla!!

Äänestä

Onko Jussiki nuin uskovainen mies, että kallista juopotteluaikaa uhraa kellotapulin maalaamiseen? On siinä oikija Lesta-Persu.

Äänestä

niihän tuolla näytti olevan telineet ja kaikki mitä ohi mennyt mielummin menen ohi siittä maalaus hommasta...

Äänestä

Joo ei ne oikijat miiehet maallaa kellotapuleita.

Äänestä
  • Hokmannin kans samaamieltä tapulin maalaus on
    akkojen hommia

    Äänestä

ei munaasa maalaa, pruukas välitalonen opettaa. Miten jussilla alakanu lipsuu selevässä opissa ?

Äänestä

Ei näkyny Jussia, joten en jääny minäkään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jj.vaha-tuisku kirjoitti:

maalaamaan Haapaveden KELLOTAPULIA.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu