Tästä blogistamme voitte lukea meidän kimppakokemuksista http://seikkailujarannalla.blogspot.com/
Tarinoita on kertynyt jo jonkin verran ja lisää kirjoitamme pikkuhiljaa. Etsimme toki myös uusia kokemuksia.
Henna ja Kalle
Tarinoita kimppajutuista
6
3333
Vastaukset
- Kielimiesnussija
"TARINOITA", siis Suomeksi keksittyjä juttuja... vai kai osaatte kieltämme sen verran, että tiedätte, etteivät tarinat ole totta?!
Saivartelu on hieno laji. Se herättää aina tunteita.
ps:kimppa on kivaa- pari_46
Pitää paikkansa, kimppa on todellakin kivaa :)
- Kolmaspyörä m48
pari_46 kirjoitti:
Pitää paikkansa, kimppa on todellakin kivaa :)
Saivartelu tosiaan on turhaan , koska kimppailu on kivaa oikeassa seurassa!
- Henna ja Kalle
Kirjoitimme uusista seikkailuista!
http://seikkailujarannalla.blogspot.com/ - Ei kirjoitustaitoja
No kävin lukemassa.
Vähän tyhmä tuo viimeisin tarina - aiempia ei tarvinne vilastakaan - kirjoitat sekaisin minä-muodossa ja sitten kolmannessa tai lie monennessa persoonassa Henna-nimisestä henkilöstä.
Päätä jo, kirjoitatko itsestäsi, vai jostain Henna-nimisestä toisesta henkilöstä...
Toivottavasti elantosi ei ole kirjailijanlahjoista kiinni...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh882108Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr1361766- 1801316
- 241784
- 67732
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol10711- 59708
Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako211608- 49566
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </337502