Soneralla Westendin puhelinverkossa vikaa 22.5. lähtien

liittymät vaihtoon

Soneralla Westendin puhelinverkossa vikaa 22.5. lähtien ja mitään ei ole tapahtunut sen korjaamiseksi. Puhuminen on mahdotonta ja testattu ainakin viidellä eri puhelimella ja liittymäkortilla.

(Westendintie 99 lähimaasto)

2

109

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Elisa toimii

      Kannattaa vaihtaa Elisaan toimii kuin junan vessa (Elisa Shopitista haet Saunalahden, numeronsiirrot hoitavat siellä puolestasi).

    • liittymät vaihtoon

      Hakisin jos ei olisi firman liittymä.

      Pieni lisäys ensimmäiseen. Soneran häiriökartta on vitsi. Heiltä tuli ilmoitus, että häiriö paikannettu tukiasemaan. Ylläri ylläri.. Sitä olen heille toitottanut viime viikosta lähtien. He nähtävästi odottavat, että vika poistuisi itsestään..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

      Kerro yksi aiheista
      Ikävä
      61
      4187
    2. Olenko saanut sinut koukkuun?

      Hyvä. Rakastan sua.
      Ikävä
      105
      3465
    3. ROTAT VALTAAVAT ALUEITA

      Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj
      Äänekoski
      35
      2994
    4. Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan

      Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️
      Ikävä
      26
      2558
    5. Se on hyvästi

      Toivottavasti ei tavata.
      Ikävä
      45
      2177
    6. Alavuden sairaala

      Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan
      Ähtäri
      5
      1949
    7. Sisäsiittosuus

      Tämän kevään ylioppilaista 90% oli sama sukunimi?
      Suomussalmi
      20
      1939
    8. Kerro todelliset motiivit

      kaivattuasi kohtaan?
      Ikävä
      186
      1807
    9. Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut

      Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh
      NATO
      392
      1511
    10. Huomenta kulta

      En mä halunnut sulle ilkeillä,päinvastoin. Miks mä niin tekisin ku rakastan sua ❤️ mut anteeksi jos ilmaisin itseäni huo
      Ikävä
      9
      1308
    Aihe