Otin lääkkeet aamun avaavien

Doremifasollasidoje:n jälkeen siinä kello 13.00. Sain ne silloin varmaan kädellisenä käteeni. Vatsani painoi kuin saunassa. Kohtuni painoi yliraskaana. Kasvoni olivat järjestysluvuttomat. Ne eivät varsinaisesti olleet vailla kyseenalaistavaa keskustelumenetelmää.
- "Anteeksi, koko kaupungilleko laittaa vitut erilleen, erikseen?"
6160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

-Joo, se pitää lopettaa siihen on vapaa seksi ja prostituutio.
Kyllä saunominen kannattaa ehdottomasti lopettaa.

Äänestä
  • Baotistien omaiset aina uhraavat kaikki, turhaan.
    Oletko sä se vihreä pyöräilijä, joka polki mun ohitse, kun mulla oli kukikas-paita perjantaina, ja matalapohjaiset, kunnolliset ja kalliit tennarit?
    Mulla oli aikaisemmin päivällä kukikkaat bootsit lahkeiden päällä, ja samainen kukikas-paita.
    -Pääsin juuri siihen, että omaiseni, naapurini on sairaanhoitaja-omainen. Olen siis sairaanhoitaja-omainen, koska hän on naapurini, ja kuulun naistentautien osastoon.

    Äänestä

Miksi et ehkäise tätä tilaa olemalla sukupuolen määräytymisessä, menossa siis jo onnistumisen elämyksissä?
- Kuten esim. aivotoiminnnoissa paranoian tilalle määräytyvä fokusaatio, tilalle tuleva fokusaatio.

Äänestä
  • Joo, kun meidän pitää aloittaa sellainen luku lapsiin, kun te olette harjoittaneet tätä näin.

    Äänestä

  • Ihmiskunta Sinde kirjoitti:

    Joo, kun meidän pitää aloittaa sellainen luku lapsiin, kun te olette harjoittaneet tätä näin.

    Jarkko etsii erityis-ryhmän pitäjää.
    Ei, et saa lainailla mitään.
    Ei, et saa pakottaa ketään ohjaamaan lainailusi takia, feminiinisistä ja maskuliinisistä eleistä.
    Et saa pakottaa ketään ohjailemaan vauvan valheenpaljastus-testistöstä feminiinisistä ja maskuliinisistä eleistä fristraatio kautta ympäristöön kohdistuen.

    Äänestä

Joku rikos-ilmoitus näyttää olevan.
Onko tämäkin tilattu erikseen?
Näyttää olevan...
Et siis muista tähän lähtökohtia.
EI heille jäänyt mitään tämän koko-skitsofrenian ja väestönsuojeluvirheen takia.
Koko Tehy pitää lopettaa....
Koko terveydenhuoltojärjestelmä kaatuu...
Koko järjestelmä perheellistä vajaamielisyyttä ....


"Olen Niuvanniemen vankimielisairaalasta, tämä ei käy toiminnasta!"
Et saa avata yhteisiä aivoja loogisuus-pisteistöä kosketellen, ja aiheuttaa vuonna nyt -tiloja.
- Tämä ei koske kognitiivisuuden takia mua.
- 'mutta kieltämättä on olemassa behaviorismi

Joka kuuluu kuulemma niin, ettei sinne saa mennä tavoittelemaan omaa etuaan.
- Että ei ennenkuin me saadaan jotain.
-Että ei ennenkuin me saaamme jotain.
Koska koko diakonia on sama asia, kuin albinismi ja se on asuinympäristö kelvoton.
- Ja kuka haluaa voittaa näin.
- Ja kuka häviämisen luomasta mystiikasta, taas?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Astmaatikko:Sinde82 kirjoitti:

Doremifasollasidoje:n jälkeen siinä kello 13.00. Sain ne silloin varmaan kädellisenä käteeni. Vatsani painoi kuin saunassa. Kohtuni painoi yliraskaana. Kasvoni olivat järjestysluvuttomat. Ne eivät varsinaisesti olleet vailla kyseenalaistavaa keskustelumenetelmää.
- "Anteeksi, koko kaupungilleko laittaa vitut erilleen, erikseen?"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu