Miten Savolaiset typyn saa innostumaan

Minesweeper

Moi
olen 28v mies

Miten saan savolaisen typyn huomaamaan minut.

tarvitseisin myös hyviä isku vinkkejä

Mitä savolaiset arvostaa miehessä

11

239

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • f32h5l2g32l64g6

      Anna sille varastettu kännykkä niin varmasti innostuu.

    • ,.,.,,,ö

      Katso möllötä herkeämättä sanomatta mitään. Tämä tehoaa vain savolaisiin typyköihin. Sille tulee kotoisa olo kuin olisitte tunteneet aina...

    • nottaper8keles

      Sano sille että räplee ihtes märäks sillä aikoo kun käyn pa8kalla... jaa tämä taiskin olla pohjanmaalainen konsti...

    • yujhikjopl

      Sulla on liian pieni muna ja laiha lompakko, ei mitään tsäänssejä saada savolaista pimperoa....

    • Karhunpesässä

      Vie hänet karhunpesään!

    • Alotat

      Alotat katos keskustelun tällee savolaisittain: Onpa neeti erittäen haaaskan näkönen.... Niin kyllä jos ei tolla irtoo ni on ihime!

    • Antti täällä

      Meet Karhunpesään. Paras yhden yön juttujen saantipaikka Kuopiossa päin henkilöille joita ei edes kiinosta mitkään parisuhteet eikä hömppä seurustelut! On todella moni kehunut tuota paikkaa todella hyvänä yhden yön laitoksena/seksin saanti paikkana! Kuopion keskustan yöelämä puolestaan on kuulemma aivan perseestä yhden yön juttujen hankintaan! Ja tämän on sanonut myös todella tyylikkäät ja komeat miehet ja Ulkomaalaiset turistit joita käy satunnaisesti yökerhoissa täällä päin! Kuopio ei ole edelläkävija yhden yön juttujen hankintaan toisin kun ulkomailla ja muuallakin kuten Tampere,Helsinki,Tukholma,.Suuret metropolit maailmalla jne. Kuopio on huonoimpia paikkoja kuulemma löytää yhden yön seuraa sekä Suomessa että maailmalla. Ihan oikeesti olen kuullut tämän Ulkomaalaisten suusta ja muittenkin täällä yöelämässä kävijöiden.

    • Sormuskonsti

      Yksinkertaisin vinkki on se, että pane sormus sormeen (vas. nimettömään) ja asetu tiskille odottamaan kiimaisten naisten vonkausyrityksiä. Toimii aina. Ihan sama oletko oikeasti varattu vai et. Jos nainen luulee, että olet varattu, niin se houkuttelee paikalla enemmän munankipeitä kottaraisia kuin lehmänpaska sittisontiaisia.

    • Täh??

      Mihin tuo sormuskonsti perustuu? En oo kuullutkaan moisesta:D. Kyllä näitä munankipeitä ja munaa haluavia munahaukkoja pörrää kyllä paljon yökerhoissa muna mielessä.

    • Tassuvaikynsi

      vie hänet Karhunpesään ja tarjoa ilta

    • 17+8

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      75
      4537
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      106
      3781
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      142
      3473
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      37
      1970
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      69
      1921
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      89
      1229
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      120
      1050
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      131
      963
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      57
      933
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      25
      837
    Aihe