Ihan ekoja kertoja, kun törmättiin, ei puhuttu toisillemme mitään, mutta silti sun olemus jotenkin ärsytti mua. Meni monta kuukautta, ettei sanottu toisillemme mitään, jus ja just huomenta.
Sit sä yhtäkkiä aloit kommentoida mun tekemisiä. Ihmettelin sitä aluksi, mutta ne sun heitot olikin/onkin aika hauskoja. :) Sä et enää ärsyttäänytkään. Sit alkoi tulla jo mun mielestä jonkinlaista vihjaavaa juttua ihan työasioihin piilotettuna. Sillai aika ovelasti. Etkä sä kauheasti kaihda mun fyysistä läheisyyttäkään, kun tänäänkin piti tunkea mun taakse seisomaan siihen ihan ahtaimpaan kohtaan mikä siitä samasta tilasta löytyi. Mä luulin, että sä oisit vaan kulkenut mun takaa ohi, mutta jäitkin seisomaan siihen. Se hämmensi mua, myönnän.
Sä oot jollain tavalla aika kiinnostava, mutta älä ikinä odota/luule, että mä tekisin minkäänlaista aloitetta suuntaan tai toiseen, koska me ei tunneta juuri ollenkaan ja mä tiedän, että sulla on poikaystävä. Tää kaikki on oudon ihanaa! :)
Oudon ihanaa!
Urcha
5
611
Vastaukset
- asystole28
:)) kiva kuulla että jollakin toisella on samanlainen tilanne...Mulla vähän samantyyppinen ongelma töissä...Jotenkin se on kivaa :D vaikka kyllä ärsyttävää ku ei tiedä jos toinen tykkää tai ei..
- nimimerkkipäivä
Niin paljo kivempi mennä töihin kun on vähän vipskuu :)
- EnSeuraaLSaVielä
Linkki kadonnut Youtubesta :( uutta linkkiä missään?
- 5+2
missäpäin suomea?
- Urcha
Etelä-Suomi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p475345Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "602042Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella181750Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1381723- 141445
No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol301397Kulukusuunnat
Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v4130081-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."
Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome171087Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan
Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy771048Tynkä Eläintarha ei ole enää visiitin väärti
Ähtärin MesiZoo on vajonnut alas. Näytillä olevien eläinten määrä on romahtanut lähemmäs -40%. Paikat ovat päässeet pah60887