Mä en anna sulle koskaan

anteeksi jos sä nyt jätät tän näin. Sä ainakin kerrot mulle miten asiat ja se on vähintä mitä sä voit tehdä.
20355
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Mistä voi tietää haluaako toinen kuulla?

Äänestä
  • hän ainakin tietää että mä haluan kuulla miten asiat on, oli ne sit niinku mä toivoisin taikka jotenkin muuten, mutta mä haluan tietää totuuden. Tätä epäselvyyttä on jatkunut niin kauan.

    Äänestä

  • enpä tiiä mut kirjoitti:

    hän ainakin tietää että mä haluan kuulla miten asiat on, oli ne sit niinku mä toivoisin taikka jotenkin muuten, mutta mä haluan tietää totuuden. Tätä epäselvyyttä on jatkunut niin kauan.

    v.itun daiju...

    Äänestä

täälläkö---täälläkö---täälläkö---täälläkö---kertoo ?????????????

Äänestä
  • No ei.

    Äänestä

Mikäli minusta on kyse, niin en todellakaan jätä tähän! Minulla kylläkin on töitä noin kolmen ihmisen edestä ja palkkaa neljän edestä, eli en ehdi kesällä takertua pikkujuttuihin.

Äänestä
  • Ei edelleenkään täällä mitään sulle, painu töihis siitä, ruikku

    Äänestä

  • ----------ö--------- kirjoitti:

    Ei edelleenkään täällä mitään sulle, painu töihis siitä, ruikku

    Vähän ymmärrystä nyt tolle tosimiehelle.. sillä on niin kovasti työpaineita kun se huhkii lumenluojana kesät ja ruohonleikkaajana talvet

    Äänestä

  • piiiis määän kirjoitti:

    Vähän ymmärrystä nyt tolle tosimiehelle.. sillä on niin kovasti työpaineita kun se huhkii lumenluojana kesät ja ruohonleikkaajana talvet

    heh heh :)

    Äänestä

  • ----------ö--------- kirjoitti:

    Ei edelleenkään täällä mitään sulle, painu töihis siitä, ruikku

    jos tää olis mulle niin ei varmaan ollut n välissä :D

    Äänestä

Tosimies on hauska; ajatuksilleen ja aatteilleen uskollinen, eikä petä odotuksia koskaan vastatessaan :D Ei mut ihan oikeesti, söpööö.

Äänestä
  • Ilmiö tunnetaan myös nimellä pakkomielle. Ja miksikö minä tunnistan tuon ilmiön niin helposti.. =P

    Äänestä

Miten näihin voi kukaan luottaa.. ja sitten vielä odotetaan aloitteita, soittoja.

Äänestä

No sä lähetät sen tekstarin ja kysyt samat asiat multa siinä. Sen verran olet mulle VELKAA.

Äänestä

Ja kerro että miehelle vai naiselle tuo.

Äänestä
  • miehelle, tietty. sitähän sä..

    Äänestä

otsikko ensin säikäytti... mut onneks kyse olikin sitten vain anteeksiannosta...

Äänestä
  • ;D

    Äänestä

  • öitä sulleki... kirjoitti:

    ;D

    eletään siis yhä toivossa

    Äänestä

Vitsi nuo koiran pierut haisee ja pahalle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


. kirjoitti:

anteeksi jos sä nyt jätät tän näin. Sä ainakin kerrot mulle miten asiat ja se on vähintä mitä sä voit tehdä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu