TÄRKEÄÄ ASIAA!!! (LUE)

Westie fani.

Olemme osallistuneet koirani kanssa suomen ihanin koira kilpailuun. Koirani tarvitsee kipeästi ääniä. Toivoisimme, että kävisitte edes katsomassa, mutta jos päätätte äänestää niin painakaa vasemmasta yläkulmasta löytyvää sydäntä. Koirani ja minä kiitämme!


Tuossa on oheinen linkki: koira.aanestykset.fi/?fp_type=hot


Koirani on seitsemäntenä tällä hetkellä hän on westie ja nimi on Vili muistakaa painaa sydäntä. Muistakaa Vili ääniä melkein 700 taustalla on vihreää,pinkkiä,valkoista ja sinistä. Ette voi erehtyä! Vili kiittää kaikkia äänestäneitä!:)

6

367

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • peppilotta.

      No tätähän ei voi ohittaa :D

      Ääni annettu, terkkuja ja rapsutuksia Vilille, tuolle veikeälle pikku porkkanahännälle lähettelee Peppi, joka on myös maailman ihanin westie-pörriskö, mutta tyttö.

    • 9

      Kävin äänestämässä kaikkia terrierejä, jotka löysin :) Ja vähän kaikkia muitakin.

      Aivan ihania koirankuvia tuolla!

    • kissa ja koira hullu

      voi miten söpö. mutta minä haluan kyllä chiwauwan.

      • 9

        Tuo kilpailusivusto on aivan ihana! Siellä on niiiiiin monta suloista koirulia, kaikki ovat omalla tavallaan maailman kauneimpia

        Kissakin olisi kiva... Meidän koira tykkää kissoista, mutta en tiedä miten kävisi, jos kotiin yhtäkkiä kissanpentu tuotaisiin. Voi olla kyllä, että omisi sen pennukseen >:)


    • peppilotta.

      Vau! Olit lisännyt kuvia. Aivan ihania

      Samanlainen elämästänautiskelija taitaa olla siellä niin kuin täälläkin :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa

      Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on
      Yrittäjyys
      85
      7951
    2. Pystyisitkö pitämään

      Näppejä erossa jos tulisi siihen tilaisuus
      Ikävä
      81
      7857
    3. Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki

      Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h
      Maailman menoa
      167
      6120
    4. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      10
      5290
    5. Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?

      Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist
      Ikävä
      58
      5118
    6. En saa sua mielestäni vaikka tekisin mitä

      Mikä tähän auttaa.. ei mikään. Edes aika. Kaivan sut kohta vaikka kivenkolosta että saan kysyä haluatko sinäkin💛
      Ikävä
      21
      4200
    7. Onnettomuus

      Hukkajärventiellä kolaroi lavetti ja henkilöauto. Uutista ei missään! Hys hys ollaanko hiljaa tästäkin?
      Kuhmo
      5
      3940
    8. Tuntuuko ettet tiedä

      Enää miten toimia mun suhteen. Kun en taida tietää itsekään
      Ikävä
      37
      3729
    9. Milloin viimeksi näit kaivattusi?

      Toimisitko nyt toisin kuin siinä tilanteessa teit?
      Ikävä
      38
      3692
    10. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      37
      3558
    Aihe