Vuokra-asuntofoorumi?

Onko salolaisilla olemassa jotain foorumia missä voi kysyä/antaa asuntoja vuokralle, siis jotain muuta kuin sanomalehti.
4200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • No helkkari, Suomessa kyllä osataan kirjoittaa ja googlettaakin, nyt ei vaan tullut mieleen. Minun ongelmani on pieni hajamielisyys silloin, kun meneillään on jokin projekti, joka tempaa mukaansa. Ja nyt just sattuu näin olemaan. Mikä sinun ongelmasi on? Susvaitset kyllä vastata, mutta et millään malta olla tölväisemättä.

    Äänestä

www.vuokraovi.com on kanssa melkoisen hyvä.

Äänestä
  • Kiitos!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Missäköhän kirjoitti:

Onko salolaisilla olemassa jotain foorumia missä voi kysyä/antaa asuntoja vuokralle, siis jotain muuta kuin sanomalehti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu