Kumpi pöllömpi, super-marjo vai sen mies?

Toinen tahdoton pelle, toinen päällepäsmäri noita-akka jota ukkonsa pelkää kuollakseen.
5172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Se pissis- Sofia on pöllöin, toisena tulee pissis- Henna.

Äänestä

Henna on kauhistus! Mutta Sofia on samalla viivalla (viivan alapuolella).

Äänestä

Jotain outoa noissa akassa ja sen ukossa on, vittu se äijä virnisteli siellä hautausmaalla aivan oudon näköisesti.
Miksi ne kiusaa sitä Hennaa?

Äänestä

>Miksi ne kiusaa sitä Hennaa?

Kiusaa? Kuka on kiusannut ja ketä? Henna näyttää olevan täysin mahdoton ihminen ainakin tuon sarjan mukaan.

Äänestä
  • Kyllä Marjo oli paljon kusipäisempi hennaa kohtaan!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaksi sekopäätä kirjoitti:

Toinen tahdoton pelle, toinen päällepäsmäri noita-akka jota ukkonsa pelkää kuollakseen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu