otetaan uusi koti vastaan

hei,olemme kaksi kysyrotta tyttö vauvaa,etsimme uutta kotia koska isäntä väkeen syntyi pienokainen joka on allerginen meille,olemme erittäin kilttejä ja tottuneet ihmisiin,pidämme myös lapsista.. jos joku haluaa ottaa meidät vastaan niin vastauksia tuleen,me odotamme..
1179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mistäpäin olette?minulla on monta vuotta kokemusta rotista mut tällä hetkellä ei ole yhtään joten kun häkki ja tarvikkeet on niin oisin kiinostunut tytöistäsi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


me.. kirjoitti:

hei,olemme kaksi kysyrotta tyttö vauvaa,etsimme uutta kotia koska isäntä väkeen syntyi pienokainen joka on allerginen meille,olemme erittäin kilttejä ja tottuneet ihmisiin,pidämme myös lapsista.. jos joku haluaa ottaa meidät vastaan niin vastauksia tuleen,me odotamme..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu