Näyttää siltä, että Kuopijosta on tullut pahuuden pesäpaikka, että onko ne kaikki kiihkoateisti-suvaitsevaiset muuttaneet Kuopijoon ... Petoselle?
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/ss-siili-poltettiin-hengilta-kuopiossa---poliisi-pyytaa-havaintoja/art-1288473825797.html
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/ss-siili-poltettiin-hengilta-kuopiossa---poliisi-pyytaa-havaintoja/art-1288473825797.html
Vastaukset 7
Vanhimmat
Maanviljelijäthän kokevat kaikki luonnossa
olevat vihollisikseen. Paitsi jos korvauksis-
ta on kysymys. Jopa rauhoitetusta vesihä-
mähäkistä pitäisi saada korvasus.
Rauhoittaminen kun vaikeuttaa viljelyä.
Maalaisten eläin- ja luontoviha kuvottaa
5.7.2011 12:32
Hyvä meininki maaseudulla, ammutaan merikotkaa, potkitaan siilit,
murskataan huuhkajien kallot. Oliko tossa vain muutaman päivän
anti. Mikä teitä vaivaa...
Jotastain tämä viha kumpuaa, mallit ja asenteet tuleva kotoa joten
maalaisperheillä on itsetutkistelun paikka. Ei vihaa pidä iskostaa lapsiin.
Mutta Kepulaisten mielestä
luontoviha on isänmaallista!
Maanviljelijät Petosella siilejä polttamassa?
Mitäs muita hallusinaatioita näet?
Olet totaalisesti ulkona, että turvenuijat pyörii Petosella, kyllä siellä notkuu muuten ihan oikeesti erilaiset hörhöt ja muut asennevammaiset pikkurikolliset ... ja murhaajat.
Ota ensin selvää asoista tai selviä ensin itse, kun alat sekoilemaan täyspäisten asioissa.
Lisää näitä Petosen ateisteja liikenteessä. Elämisen arvot kateissa ... siis ei hajuakaan ... siis nulikan vanhemmilla. Säälittäviä reppanoita.
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/14-vuotias-karysi-ratista-kuopion-petosella/art-1288474120400.html
En voi sanoin kuvailla sitä vihaa,ja inhoa tuota PASKAHOUSU, DILLE, RESSUKKAA,kohtaan,joka siilin kuoleman aiheutti. Toivottavasti hän ja yleensäkin eläinten rääkkääjät kuolee yhtä kivuliaasti. Tollaset hullut sais kuolla jo ennen syntymäänsä;jäispä muutama "mä oon kova jätkä/mimmi" kun uskallan. Eikös muuten siili ole jopa rauhoitettu eläin. Tapajalle tuli perseeseen,10.0000 raipan iskua,100-v linnaa,vettä ja ehkä?leipää.sekin kovaa,ja homeista.
SAATANA , kohta alkaa tuntua siltä tapan kaikki ihmiset!!!!!!! Tuollaisessa
luonnon vihaamisessa ei ole mitään tolkkua!!!Miksi kaikki ihmiset haluavat,että
kaikki luonnon eläimet kuolevat??? VIHAAN KAIKKIA IHMISIÄ!!!!! SAATANA!!