tää tunne saa mut sekasin !

lovesick

heips kaikki (: aattelin kysästä täältä neuvoo ku en viiti kavereille sanoo mitää ku varmaa kelaa sit et oon iha sekasin :D olin tossa toissapäivänä omeglessa ihan vaan tylsyyttäni viettelemässä ja etin jotain viisasta puheseuraa. Sit hetken kuluttuu tapasin yhes mukavan jätkän (: me tultiin tosi hyvin juttuun ja puhun sille vielki skypessä aina ku se sinne kerkii :D viime yön valvoin melkei kokonaa ku ootin et se tulis Skypeen koska se asuu new yorkissa aikaero on suuri. kuitenki se kans viihtyy munkans ja MÄ sen. tiiän paljon siitä ja se musta. ja oikeesti tykkään siitä, voi kuulostaa hullulta mutta joo. mut tiiän et kiusaan vaan itteeni ja se kans. tiiän etten voi 100% luottaa siihe mut mul on vaa sellanen tunne et haluun. se on melkein ku minä ku se tykkää samoist asioist ku mä ja se on tooosi Sulonen ja mukava. ei oo mikää itseensä täynnä oleva pelle. se on kans snonu et täs ei oo mitään järkee ku kumminki toinen meist särkee sydämensä. en vaa voi pysyy siit eros . vaik en olisikaan skypes paikal se lähettelee mulleviestei esim. haluan vain että tiedät minun ajatelleen sinua ja sinä olet todella erityinen tyttö, olen iloinen että tapasin sinut ! (karkeesti suomennettuna noin)
tuntuu et mun kädetki vaa tärisee ku puhun sen kans. en tiiä oonks ihan sekasin ? sikspä haluisin kuulla teijän mielipiteitä (:

2

85

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • aloittajaAasiassa

      ja sen verran unohtu sanoo et oon vast 15 ja se 19 :(

    • sinunalukisin

      nyt kusahti pahasti kyllä, se on aikuinen ja joo, mä oon 12 mitä sitten, mut siis se haluaa vain seksiä ja se asuu nykissä, pettäis sut vielä joskus ihan varmasti, tommonen webbiporno ei vaan tuu onnistumaan ja mitä järkeä on suhteissa kun tuottaa vain surua ja mielipahaa, haluaa jopa satuttaa itseään, onko järkeä? mieti uudestaan. uhrautuisitko hänen takiansa, mieti häntä, hänen huonettaan, elinympäristöään, kadunkulmaa, suhteuta se itseesi ja havainnollista yhteyksiä sinuun ja häneen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Stefu LOISTAVAA!

      Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta
      Kotimaiset julkkisjuorut
      134
      1967
    2. Msisa on eronnut

      Mies ei kestänyt jatkuvia syrjähyppyjä eikä totuutta Turun yöstä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      29
      959
    3. Missä sinuun mies voisi

      näin pääsiäisenä vahingossa törmätä? Ei ilmeisesti missään?
      Ikävä
      69
      866
    4. Venäläisiä keksintöjä?

      Kun tässä nyt yritän miettiä venäläisiä keksintöjä, niin ei äkkiseltään tule oikein yhtään mieleen. Onko niitä edes?
      Maailman menoa
      260
      740
    5. Tiedän että on aika luovuttaa

      En vaan osaa. Liian kauan toivonut jotain, mikä ei koskaan tule toteutumaan. Olo ei ole mitenkään hyvä, mutta itken vähemmän kuin silloin kun sinuun r
      Ikävä
      65
      726
    6. Raviskalla tappo?

      Huhuja liikkuu et raviskalla ois joku laitettu kylymäksi?
      Oulainen
      10
      709
    7. Katumuksesta

      Pitkäperjantaina eräässä seurueessa puhuttiin katumisesta ja mitä itse kukin katuu. Yleisintä tuntui olevan pahasti sanominen jollekin läheiselle ja t
      Sinkut
      132
      680
    8. Sun mies on mun

      Sinun mies on yksin minun ja sinä et voi sille mitään.
      Ikävä
      79
      665
    9. Et arvaa nainen, miten ikävä mulla on sinua.

      Sinua ei voi unohtaa. Pusu sulle musulle!
      Ikävä
      26
      659
    10. Sisällissota kiihtyy Ruotsissa

      KaupunkiTaistelut koraanin puolesta kiihtyneet Linköpingissä ja Malmössä. Ruotsin poliisi joutunut vetäytymään suojiin. Päätän raporttini Ruotsista.
      Maailman menoa
      205
      652
    Aihe