Voisin kirjoittaa hänestä vaikka tuhat sanaa kauniita asioita. Mutta laitan tähän sen sijaan, että haluaisin ottaa hänet takaapäin kuin eläin. Se tuntuisi kaikista luonnollisimmalta.
Mitä hänestä kirjoittaisi?
Luonto kutsuu
20266
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
mikäs vika siinä nyt on :)
Ihan luonnollinen tarve, jos toinen ihminen kiinnostaa.
seksi olisi varmasti upeaa jos hänet joskus näkis.....:)
niin no tiedetään
No nyt meni unensaanti vaikeammaksi... Grauuhh!
Jaa, no sitten se on vain himoa. Onneksi tämä ei ollut mulle. :) Luonnollisinta olisi rakastella niin, että näkee toisen kasvot ja on hellyyttä.
sä et tunnu tietävän mitään aikuisten rakkauselämästä
Välillä vaan tuntee himoa! Ja se on tervettä mielestäni. Seuraavana päivänä ehkä kaipaakin hellempää ja rauhallisempaa menoa... Tai vain läheisyyttä. Joka sekin tosin usein nostattaa himon... Huh ja auh. Öitä!
juuri noin! Kuka sitä aina lähetyssaarnaajaa jaksaa, kyllästyyy pian samaan kaavaan
mikään ei parempaa kuin saada tuijottaa silmiin sitä yhtä tiettyä ihmistä
No jos te haluatte aloittaa rakastamanne ja ikävöimänne ihmisen kanssa doggy stylellä niin mikäs siinä sitten.
onk siin muka jotain outoo ja pervoa ? halloo, oot joku teinityttö, arvaan :)
Arvasit päin percettä. Jää tappelemaan olkiukkojesi kanssa.
hih vai olkiukkojen :))
Mä kyllä haluaisin vain olla kainalossa. Ja nukahtaa siihen. En minä seksiä haluaisi
Just! Kyllä se vain minulle sopii. Tuletkin tyttö saamaan elämäsi kyydit kovalla ja kestävällä kalullani!:-)) Kaupan päälle muutenkin hyvä "palvelu".
pelkkä ajatus tuosta saa punan poskilleni...
sano tämä hänelle ensi treffeillä. Ja katso kuinka käy
kulta mennäänkö ensi treffeille erääseen paikkaan joka korkealla ja sieltä on hyvät näköalat...laita hame päälle niin voidaan
Mennään bongaamaan. Kuulostaa hyvältä ensi treffeiksi :-*