STENKALLE

huolimuori

Aamupäivää Stenkka! Olen keski-ikäinen nainen. Teini-ikänen lapsi on vielä huolettavanani. Yksi maailmalla hyvin menestynyt.
Kysyisin pärjäämistäni. Joko alkaa menee paremmin.
Enkelikorteilla tuli ZENNA. Tuntui hyvältä lukea sanomaa huolet alkaa olemaan ohi ja suojelusta lupasivat taivaasta kortissa.
Miten näet minun tulevaa nuo raha-asiatkin paraneeko jotenkin.
Onnistuuko kesäni. Monta kesää mennyt murehtiessa.

.

2

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tsenkka

      Uutta ja yllättävää on tulossa elämääsi. On aika, jolloin alkaa menemään paremmin, elämäsi "kypsyminen" alkaa. Mutta kärsivällisyyttä tarvitaan, mitään et saa ilmaiseksi.
      Eli parempaan päin menossa, ja sen varmaan olet huomannut tai tulet huomaamaan. Olet saamassa elämän tarkoituksen.

    • hiulimuori--

      Kiitos Tsenkka ja ihanaa kesää teille. Tulin katsomaan olenko saanut vastausta, ja juuri oli vastannut. Niin mikähän se mun elämän tarkoitus on sitä olen miettinyt silloin tällöin kun lapset alkaa olemaan isoja ja pärjäävät jo hyvin. Tämä työ rassaa näetkö mitään kivaa siinä. Nt tuntuu vähä huonolta koska yritetään tuputtaa työtä josta en välitä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Stefu LOISTAVAA!

      Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta
      Kotimaiset julkkisjuorut
      134
      2016
    2. Msisa on eronnut

      Mies ei kestänyt jatkuvia syrjähyppyjä eikä totuutta Turun yöstä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      29
      1065
    3. Missä sinuun mies voisi

      näin pääsiäisenä vahingossa törmätä? Ei ilmeisesti missään?
      Ikävä
      69
      880
    4. Venäläisiä keksintöjä?

      Kun tässä nyt yritän miettiä venäläisiä keksintöjä, niin ei äkkiseltään tule oikein yhtään mieleen. Onko niitä edes?
      Maailman menoa
      261
      768
    5. Tiedän että on aika luovuttaa

      En vaan osaa. Liian kauan toivonut jotain, mikä ei koskaan tule toteutumaan. Olo ei ole mitenkään hyvä, mutta itken vähemmän kuin silloin kun sinuun r
      Ikävä
      65
      759
    6. Raviskalla tappo?

      Huhuja liikkuu et raviskalla ois joku laitettu kylymäksi?
      Oulainen
      14
      739
    7. Sun mies on mun

      Sinun mies on yksin minun ja sinä et voi sille mitään.
      Ikävä
      83
      689
    8. Katumuksesta

      Pitkäperjantaina eräässä seurueessa puhuttiin katumisesta ja mitä itse kukin katuu. Yleisintä tuntui olevan pahasti sanominen jollekin läheiselle ja t
      Sinkut
      132
      687
    9. Sisällissota kiihtyy Ruotsissa

      KaupunkiTaistelut koraanin puolesta kiihtyneet Linköpingissä ja Malmössä. Ruotsin poliisi joutunut vetäytymään suojiin. Päätän raporttini Ruotsista.
      Maailman menoa
      213
      676
    10. Et arvaa nainen, miten ikävä mulla on sinua.

      Sinua ei voi unohtaa. Pusu sulle musulle!
      Ikävä
      26
      672
    Aihe