Millainen henkilöauto oli kyseessä?
Pyhtään turma
osanottaja
141472
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Suap.
paha homma tie oli poikki vielä neljänkin aikaan
23-v. itsarikanditaatti taas asialla....tarkoituksella täyttä vauhtia päin kemikalirekkaa.... että sitä laatua taas.
Jaa, lehressä luki noin 35 vuotias. Noh, onhan 23 vuotias noin 35, jos vertaa johonkin tuhat vuotisee.
harmaa uudehko farmari saappi
on se kyllä,ei ole enää turvallista ajaa missään aina saa pelätä että koska tulee vastaantulija silmille...:S mikä voi mennä niin pahasti että pitää lähtä suorittaa itsaria tielle
Jos nyt ihan v...tusti masentaa, menkää ja vetäkää ihan rehellisesti ittenne vaikka jojoon....
Mikä helvetti se on, että pitää syyttömät ammattikuskit sotkea tohon asiaan.
Ittensä tappaminen on jo muutenkin raukkamainen teko...
Tarviiko siihen vielä muita sotkea?
Lienee ajaneen samalla nopeudella kuin Summassa jokin aika sitten. Toivottavasti näihin onnettomuuksiin löytyisi sellainen mahdollisuus, että vastaavat ei enää toistuisi!
miksi eivät aja mereen... siellä ei pahemmin vastaantulijoita olisi.
Kohta täytyy käydä ajelee pikkuteitä pitkin, isot tiet näköjään kamikatzelentäjien suosiossa.
Kohta täytyy käydä ajelee pikkuteitä pitkin, isot tiet näköjään kamikatze autoilijoiden suosiossa.
En ajais veteen kun siel on vesi kylmää ja likasta, Kalat voi uida suuhun, eikä lähtö ole nopea!
Joten valitaan Iso rekka siinätapauksessa kun puolison kanssa tästä taivasten valtakuntaan lähdetään ja jätetään velat maallisten maksettaviksi.
Nopia ja varma lähtö ;-))
Mikä nopea kuolema? Kyllä siellä kuule vielä peltien välissä voi älli pelata tovinkin. Ei pidä tällaisiin ajatuksiin tuudittautua.
Maapallo on iso paikka. Jos elämä ei luonnistu siellä omassa asuinpaikassa, pitää ottaa ja repäistä itsensä irti niistä ympyröistä ja lähteä rohkeasti liikkeelle.Avata ne silmät apposen auki, sieltä pimeän kätköistä. Maapallo on iso paikka. Jokaiselle on siellä olemassa se oma juttu. Aina on elämänarvoja muitakin kuin pakolliset kuviot: Työura, asunto,paljon rahaa blaa blaa.
Tuolla muissa maissa ihmiset olla öllöttelee vaikka asuntovaunussa, toiset vaeltaa ja reissailee mukanaan vain pelkkä rinkkaa jossaon se koko omaisuus, nauttii elämästään ja siitä että on olemassa.
Ei ne vanhemmat lapsia koskaan tee turhan takia. Jokaiselle on täällä jokin tarkoitus.Eikä se tarkoitus ole yksistään elättää hautaustoimistoja.
Maailma on muutakin kuin markkinavoimia ja teennäistä pintaliitoa. Oikein kun hiffaa asioiden merkityksen voi löytää sen oikean suunnaan elämälleen.
http://sepe74.kuvat.fi/kuvat/Truck picture Raskaskalusto kuvia/Kuvia reissujen varrelta/Pyht 4.6 (7).JPG/_smaller.jpg