Ruma alapää + tummat häpyhuulet

ugly pussy

Onko teillä muilla naisilla häpyhuulten alue tummaa? Itselläni on ja mielestäni alapää näyttää rumalta juuri siksi. Onko tumma väri kovinkin yleistä? Mielestäni alapääni on muutenkin niin ruma, etten tiedä miten kehtaan näyttää sitä enää kenellekkään miehelle :(

Kärsin runsaasta karvoituksesta, tummista häpyhuulista ja pienemmät häpyhuulet ovat jotenkin kumman röpelöiset. Kauhea römpsä siis kaiken kaikkiaan...onko kohtalotovereita?

5

1961

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • normnorm

      Se on ihan normaali. Niitä kun on niin monennäköisiä kuin on naisiakin. Ja miehet tykkää ihan saletisti. Voithan kysyä lekurilta, jos olet epävarma.

    • kasva aikuiseksi

      Pornoteollisuus antaa aivan väärän kuvan naisen sukupuolielimistä. ei varmaan kenelläkään aikuisella naisella ole sellaista lapsen pimpin näköistä, karvatonta, kirurgisesti muotoiltua ja vielä kuvankäsittelyllä siistittyä viirua jalkojensa välissä.

    • 4354636

      ihonvärimuutokset ovat kuitenkin aihe ottaa yhteys gynekologiin. Tai etsi netistä sairauksia mm. VIN -tauti. Myös syöpiä on tuolla alueella.

    • Anonyymi

      Sulla on ihan tavallinen alapää,minä ainakin haluaisin nuolla sittä janaida sun kanssa

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      84
      1359
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      52
      987
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      370
      808
    4. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      142
      769
    5. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      55
      699
    6. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      123
      692
    7. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      658
    8. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      625
    9. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      76
      612
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      56
      604
    Aihe