Riitta

Hyvin paljon onnea :) kun täytit ruususeni 50v.Mielestäni Riitta on ihan pantavassa kunnossa vielä :) MURU hehkeimmillään.T:Pekka.
61506
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Asiastahan voi olla montaa eri mieltä...
se akka on tyhmä kuin saapas ja ruma kuin hirvi.

Äänestä
  • Pieni kateudenpoikanen ole iskenyt?

    Äänestä

  • ettei.. kirjoitti:

    Pieni kateudenpoikanen ole iskenyt?

    Kateuden poikanen? VOI JESTAS - siinä toinen älykääpiö... Kuka ny jostain eläkeläisestä olis kateellinen? Se muija on VOINUT olla hyvännäköinen joskus 100 vuotta sitten...

    Äänestä

  • Onhan Riitta aivan toista luokkaa kuin toinen naistähti, hölöttävä Arja (Koriseva).

    Äänestä

rupsahtanut, vanha haaska

Äänestä

Kovatkin pippalot?Onko tietoo?T:Utelias.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Väisäselle kirjoitti:

Hyvin paljon onnea :) kun täytit ruususeni 50v.Mielestäni Riitta on ihan pantavassa kunnossa vielä :) MURU hehkeimmillään.T:Pekka.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu