Oottako saaneet moloa?

Mites on??
16437
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

oisko sulla mistä antaa 20v pojalle

Äänestä
  • Ai moloa ??

    Äänestä

Koillismaan tytön kirjoittelu vaikuttaa kovin ristiriitaiselta. Välillä hän kritisoi tällaisia tekstejä ja nyt näyttää itsekin niitä kirjoittavan. Onko Koillismaan tyttö siirtynyt elämässään oraalivaiheesta anaalivaiheeseen?

Äänestä
  • Olen !! Napit on nyt oikean väriset!!

    Äänestä

  • Voi hyvänen aika, etkö ole huomannut, että täällä kirjoittelee monta monta samalla nimimerkillä leikkivää? Huomaahan tuon nyt jokainen jo pelkästä kirjoitustyylistä.

    Äänestä

Hyi teitä matkijoita.Suuntautumisestani senverran, että minulle on jo pitkään kelvannut molemmat sukupuolet.

Äänestä
  • Mistä tämä uusi "Koilismaan tyttö" yhdellä ällällä onkaan?

    Äänestä

Mistä lienen

Äänestä
  • Ällät sen kun vaan lisääntyy...

    Äänestä

Mene Koillismaan tyttö kuvien kera Alaston Suomeen kirjoittelemaan, sillä ei tämä ole seksisivu.

Äänestä
  • Aito Koillismaan tyttö kyllä varmaankin tietää missä ne seksisivut ovat, sen verran fiksu hän on.. Kyllä nämä suomussalmelaisten sivut ovat nykyisin täyttä paskaa. Mielenkiintoista on ainoastaan seurata, kuinka alas olette valmiita vajoamaan ja tekemään itsenne naurettaviksi.

    Äänestä

  • Jotain rajaa kirjoitti:

    Aito Koillismaan tyttö kyllä varmaankin tietää missä ne seksisivut ovat, sen verran fiksu hän on.. Kyllä nämä suomussalmelaisten sivut ovat nykyisin täyttä paskaa. Mielenkiintoista on ainoastaan seurata, kuinka alas olette valmiita vajoamaan ja tekemään itsenne naurettaviksi.

    Olemme valmiit vajoamaan pohjaan ja alemmas vaikka kiinaan :D

    Äänestä

  • mistäs tiesit, et tyttö alaston suomes, jos, et ite siellä aika kuluta?
    etkait ukkomies? ei seksisivusto tää ....

    Äänestä

  • Jotain rajaa kirjoitti:

    Aito Koillismaan tyttö kyllä varmaankin tietää missä ne seksisivut ovat, sen verran fiksu hän on.. Kyllä nämä suomussalmelaisten sivut ovat nykyisin täyttä paskaa. Mielenkiintoista on ainoastaan seurata, kuinka alas olette valmiita vajoamaan ja tekemään itsenne naurettaviksi.

    En muuten tiedä? Kerrotko?

    Äänestä

Nyt molo on solmussa kuin masaimiehellä.

Äänestä

Molo solmussa kuin V8 voortin kiertokanki

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Koillismaan tyttö kirjoitti:

Mites on??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu