cryshler Pt cruiser

onko ollut virtalukkovikaa ja jos on niin mitä on tehty . Oma autoni on ollut korjaamolla noin 3 viikkoa. Uusi osa olisi maksanut rattiputkineen 2100 e asennus ?
1169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

täh, mitä sit tekee et pitää vaihtaa niin paljo osia? Voyageriin vaihtovat vanhan virtalukon ja koodasivat avaimet ajonestolle ja taas mentii, mut kaksin avaimin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kalmanlehto kirjoitti:

onko ollut virtalukkovikaa ja jos on niin mitä on tehty . Oma autoni on ollut korjaamolla noin 3 viikkoa. Uusi osa olisi maksanut rattiputkineen 2100 e asennus ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu