Koko illan odotin viestiä

Ei tullut. Ja nyt on entistä kovempi ikävä.
7271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kova ikävä...bittiavaruus sen sitten varasti...

Äänestä

Miksi et voi itse laittaa sitä viestiä?

Äänestä

Mä olen odottanut soittoa jo useamman kuukauden. Tai viestiä. Ei oo enää pitkiin aikoihin kuulunut. Itsekään en voi, koska lupasin.

Pikkuhiljaa pitäis kai vain hyväksyä, etten ollutkaan sen arvoinen.

Äänestä

Miksi

Äänestä

Et ole vastannut yhteenkään viestiini etkä sähköpostiini rakas. Jos tämä oli minulle suunnattu.

Äänestä
  • No eihän se sit ollut.

    Äänestä

?! - namskis

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sulta kirjoitti:

Ei tullut. Ja nyt on entistä kovempi ikävä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu