paikallisessa...siideriä nappaillaan. Olispa kiva kohdata ikävöinnnin kohde ?
Kesän avaus
kesäloma :)
15156
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Paikallisestako kirjoittelet?
En kirjoittele sieltä...ystävät tulee kohta, myöhemmin paikalliseen :)
Pidä hauskaa paikallisessa :)
Minä en kyllä paikalliseen vapaaehtoisesti menisi. Sen verran räkälä näyttää olevan, kaikki paikalliset pultsarivakkariasiakkaat vaan siellä;) Ainoastaan pakosta tai erittäin hyvässä seurassa vaan;)
Mielummin sitten viinat kaupasta kotiin ja siellä voi niitä hörppiä;)
Tänään onkin erilaisia asiakkaita :) hyvää seuraa riittää. Minäkään en muuten siellä käy...
mukavampi vaikka pultsareiden kanssa istuskella kuin nyhjöttää kotona hörppimässä.
Makunsa kullakin.
Harmittaa tosiaan ettei tohon paikalliseen voi mennä. On se sen verran kauhee räkälä että nyt terassiaikaan tekis mieli kiertää kadun toista puolta. Noiden läävien lisäks pitäis olla aina toinen paikallinen, joku kiva oikeesti pubimainen mesta missä kävis nää
jotka ei dokaa ammatikseen vaan haluais välillä käväistä ihmisten ilmoilla ottaa pari bissee tai sidukkaa ilman erityisempää biletysmeininkiä. No, otan tään sidukan taas kotona telkkaria tuijotellen.
Sä olet joko mies tai teillä on erilainen paikallinen kun meillä. Meillä jos tällainen tavallinen keski-ikäinen nainen pölähtää yksin paikalle, saa hän välittömästi seurakseen kymmenkunta vakkaria jotka ovat vakuuttuneita siitä että olet tullut heiltä seksiä vonkaamaan. Naisesta taistellessa he pitävät valtteinaan mahdollisimman suurta päihtymystilaa, pesemättömiä mustuneita hampaitaan, pesemättömiä hiuksia ja vartaloaan. Oksennuksen roiskeet vaatteilla jotka on pesty viimeksi vuosi sitten ovat ehdottomasti plussaa ja mitä rasvaisemmat jutut sen parempi. Pisteitä kertyy myös joka kerrasta kun saa hieraistua naisen takapuolta. Kaupanpäälle tulevat mustasukkaiset naissukupuolen edustajat jotka mustasukkaisuuden riivaamina huorittelevat, vittuilevat ja haastavat riitaa sen minkä humalaiselta sössötykseltään pystyvät. Kiitos mutta ei kiitos. Pysyn kotona.
Juu, ihan samaa mieltä tuosta meidän paikallisesta. Ja olenkin 30 nainen..
Ja terassinkin kierrän kaukaa. Tosin pakko läheltä joskus mennä kun bussipysäkki ja kauppa lähellä;)
Hyvää kesälomaa, ja hauskaa iltaa, missäpäin paikallinen sitten sijaitseekin.
on ihan jättekyllit kapakat näil hujakoil, ei tartte räkälöihin mennä.
Jutut täällä...kaukana :)
harrastukset täällä jossain...kaukana :)
näil hujakoil samat harrastukset :)