Hän ei taida itsekään tietää

mitä ketä missä kaipaa...sekaisin koko mies
6182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Siltä minustakin vähän tuntuu...

Äänestä
  • Näyttää siltä. Saisi itsensä nyt kasattua..

    Äänestä

Vai muusta?

Äänestä

Äitiiii, tytöt kiusaa!

Äänestä

se on sekasin!

Äänestä

joo, mutta tiedän ketä kaipaan :) mut nyt olutta ja pari kaihoisaa laulua.Kai joskus parannun tästä, tavalla tai tällä...hyvää yötä sulle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tiedossa jo kirjoitti:

mitä ketä missä kaipaa...sekaisin koko mies

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu