Onneksi

nähdään ensi viikolla....
14348
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

mitäs sit ku nähdään ??

Äänestä
  • Saas nähdä.

    Äänestä

  • ei voi tietää kirjoitti:

    Saas nähdä.

    hmmm. jos entiset merkit paikkansa pitävät, ei tapahdu just mitään...

    Äänestä

Voi sua onnellista joka sut saa nähdä ?

Äänestä

Ei muuten nähdä. Mulla kun on siinä tapauksessa stressi peräinen muistihäiriö, jos oon sopinu jotakii kalenteriin sun kohdalle. Taikka sit tulee ylitsepääsemätön este.

Äänestä
  • Höpö höpö. Odotat tapaamista 'kieli pitkällä'. Niin minäkin.

    Äänestä

nähdään :)

Äänestä
  • Ei nähdä, vaikka todella sitä haluaisin.

    Äänestä

Tuutkos mies käymään siellä mun "työpaikalla"? ;)

Äänestä

Tiistaina :)

Äänestä
  • sopii... :)

    Äänestä

  • tiistai toivoa täynnä kirjoitti:

    sopii... :)

    Siellä samassa tutussa paikassa :)

    Äänestä

Toivottavasti jotain selviää ;)

Äänestä
  • Let's hope so... :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


:) kirjoitti:

nähdään ensi viikolla....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu