Onko kenelläkään kokemusta / tietoa mistä käskasvatusruokaa saa?
Esim Hagen Baby Bird ruokaa tai vastaavaa. Kiirus. Kiitos!
käsinruokinta- mistä saan ruokaa?
kiireinen
1
220
Vastaukset
- -M-
Tuol näyttäis olevan yksi, tosin jo vähän vanhentunut pussi myynnissä ensi hätään
http://www.24pets.fi/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage-ask.tpl&product_id=602&category_id=72&option=com_virtuemart&Itemid=1
Noin ylipäätään käsinruokinnan kanssa ei kyllä kannata ruveta pelleilemään ellei oikeasti tiedä mitä on tekemässä, jos sittenkään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1291849
- 1211355
Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!
https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro1401140Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?
Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni591031- 491029
- 131980
Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan
Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v257979Helsingin Mäntymäki muuttui Kultajuhlan jälkeen kaatopaikaksi.
Mitä se kertoo jääkiokosta ja lätkäfaneista? Saikkua huomenna huusi fani yöllä?77816Mä oon tyytyväinen, että ei ole enää tunteita.
Samalla tajusin, että sun kohdalla tykkäsin enemmän niistä tunteista kuin sinusta persoonana. Halusin väkisin nähdä sinu58809Milloin bikineistä
Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet80801