naista etsitään

hei
onko savonlinnassa bi naisia?
jos on niin ilmoitelkaa itsestänne olisi kiva tutustua
61327
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

...olen hetro nainen e-suomesta. mutta viimeaikoina on alkanu bi innostamaan ja pyörii koko aika mielessä ...en tiiä oikee mitä tehä. miehelleni en voi puhua---enkä muillekaan läheisille...help mitä teen. Haluan kokeilla kuitenkin!!!! Olen 38-vuotias ja naimisissa. 2 lastakin on.

Äänestä
  • Moi!

    Olen myös bi,Etelä-Suomesta, naimisissa, 2-lasta sekä n. 40-vuotias. Yksi kokemus naisen kanssa suhteesta; vuosia kuitenkin kokemuksesta kertynyt jo aika monta.

    Otahan yht. niin vastaan
    Hannele

    Äänestä

Onhan täällä! Tai no teini kai minä vielä olen, mutta siis on ihan yleisesti ottaenkin. Ja todella kauniita;)

Äänestä
  • moi
    olisi todella kiva tutustua ja saada osoitteita että voisi kirjoitella
    en tunne savonlinnasta oikein ketään niin olisi kiva nähdä ja jutella

    Äänestä

  • miia kirjoitti:

    moi
    olisi todella kiva tutustua ja saada osoitteita että voisi kirjoitella
    en tunne savonlinnasta oikein ketään niin olisi kiva nähdä ja jutella

    Minkä ikänen olet? Ite oon nimittäin vasta täyttämässä 16. Onko siula msn messengeriä? Katellaan :)

    Äänestä

... Savonlinnasta, joten jos haluat voit
laittaa minulle postia
[email protected]
jään odottamaan mahdollista yhteynottoasi!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miia kirjoitti:

hei
onko savonlinnassa bi naisia?
jos on niin ilmoitelkaa itsestänne olisi kiva tutustua

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu