Heippas!!
Pistin miesystävän/kaverin jäähylle erimielisyyksien takia, lähtikö lopullisesti?
Miltä Juhannus/kesä näyttäisi (yksinkö tallon)??
Tuntijasi
4
67
Vastaukset
Hei
en tiedä juhannuksesta, enkä muistakaan ajoista. mutta yritetään jotenkin.
sinulla on kaikenlaisia tapahtumia! mielestäni sydämelläsi on myös raha-asioiden vatvomista, mietit niitä usein. noh, jokin täysloppu tässä näkyy.
mutta näkyy muutenkin paljon ihmisiä ja he ovat aina pariskuntia.
sinä toivot mielestäni välienselvitystä ja se johtaa yhdessäoloon (vähintään tapaamiseen), iloiseen sellaiseen. sitten tulee kilpailija naisen muodossa, hän saattaa levittää ns. juoruja. mutta mitäpä niistä, aina on ilkeitä ihmisiä liikkeellä. (niin tällä palstallakin...)
mutta kaiken tuon ihmispaljouden kärkipäässä on häät. tanssia ja juhlintaa, niin minä sen näen.
sinulla on valinnanvaraa miesten suhteen, joten katso rauhassa kenet kumppaniksesi haluat. minusta tuntuu, että se asia on sinun omassa kädessäsi. näen kaksikin kosijaa ja onnellisen lopun.
t. Keskiyö- hulda53
Tämän miehen kun kuiteskin haluan ainoastaan,mut jos kilpailijankin näet niin...uuuhh.
Yhteyden haluan,mut eritavalla kuin yrittää,oonko hakoteillä.)?Hei
joku mies ottaa sinuun yhteyttä, niin sen näen. mutta tuo edestakaisin vänkääminen on väsyttävää, tuo kaverisi saattaa väsähtää siihen. ja hänellä olisi toinenkin ottaja.
sinä saat selvyyden ja sinuun otetaan yhteyttä, niin se minulle näkyy. eli oikeastaan ei tarvitse tehdä yhtään mitään sen suhteen, vedä vain henkeä ja koita rauhoittua.
t. Keskiyö
- hulda53
Kiitosta...yritän rauhottua ja miettiä asioita.....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad611179- 42891
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että327659- 51651
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän116626- 51618
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38605- 93600
- 75576
- 56564