Heippas!!
Pistin miesystävän/kaverin jäähylle erimielisyyksien takia, lähtikö lopullisesti?
Miltä Juhannus/kesä näyttäisi (yksinkö tallon)??
Tuntijasi
4
<50
Vastaukset
Hei
en tiedä juhannuksesta, enkä muistakaan ajoista. mutta yritetään jotenkin.
sinulla on kaikenlaisia tapahtumia! mielestäni sydämelläsi on myös raha-asioiden vatvomista, mietit niitä usein. noh, jokin täysloppu tässä näkyy.
mutta näkyy muutenkin paljon ihmisiä ja he ovat aina pariskuntia.
sinä toivot mielestäni välienselvitystä ja se johtaa yhdessäoloon (vähintään tapaamiseen), iloiseen sellaiseen. sitten tulee kilpailija naisen muodossa, hän saattaa levittää ns. juoruja. mutta mitäpä niistä, aina on ilkeitä ihmisiä liikkeellä. (niin tällä palstallakin...)
mutta kaiken tuon ihmispaljouden kärkipäässä on häät. tanssia ja juhlintaa, niin minä sen näen.
sinulla on valinnanvaraa miesten suhteen, joten katso rauhassa kenet kumppaniksesi haluat. minusta tuntuu, että se asia on sinun omassa kädessäsi. näen kaksikin kosijaa ja onnellisen lopun.
t. Keskiyö- hulda53
Tämän miehen kun kuiteskin haluan ainoastaan,mut jos kilpailijankin näet niin...uuuhh.
Yhteyden haluan,mut eritavalla kuin yrittää,oonko hakoteillä.)?Hei
joku mies ottaa sinuun yhteyttä, niin sen näen. mutta tuo edestakaisin vänkääminen on väsyttävää, tuo kaverisi saattaa väsähtää siihen. ja hänellä olisi toinenkin ottaja.
sinä saat selvyyden ja sinuun otetaan yhteyttä, niin se minulle näkyy. eli oikeastaan ei tarvitse tehdä yhtään mitään sen suhteen, vedä vain henkeä ja koita rauhoittua.
t. Keskiyö
- hulda53
Kiitosta...yritän rauhottua ja miettiä asioita.....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Stefu LOISTAVAA!
Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta1342005Msisa on eronnut
Mies ei kestänyt jatkuvia syrjähyppyjä eikä totuutta Turun yöstä.291052- 69878
Venäläisiä keksintöjä?
Kun tässä nyt yritän miettiä venäläisiä keksintöjä, niin ei äkkiseltään tule oikein yhtään mieleen. Onko niitä edes?261766Tiedän että on aika luovuttaa
En vaan osaa. Liian kauan toivonut jotain, mikä ei koskaan tule toteutumaan. Olo ei ole mitenkään hyvä, mutta itken vähemmän kuin silloin kun sinuun r65752- 14735
- 83688
Katumuksesta
Pitkäperjantaina eräässä seurueessa puhuttiin katumisesta ja mitä itse kukin katuu. Yleisintä tuntui olevan pahasti sanominen jollekin läheiselle ja t132686Sisällissota kiihtyy Ruotsissa
KaupunkiTaistelut koraanin puolesta kiihtyneet Linköpingissä ja Malmössä. Ruotsin poliisi joutunut vetäytymään suojiin. Päätän raporttini Ruotsista.213673- 26671