Martinan uusin blogipäivitys?

Miksi uusimmassa blogipäivityksessä lukee 'Posted on 11/06/2012 by lide'. Kuka on Iide?
17518
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Jos sillä on oikolukija? :)

Äänestä

Jokaisessa Martinan blogipäivityksessä lukee tuo by Iide

Äänestä

Eletään lapsen ehdoilla ja tehdään arkisia asioita. "Mun rakkaat" = Stefu ei kuvioissa. Mummilla alkanut kesäloma = mummi on kunnollinen ja käy vielä töissä, Marttiina itse tekee töitä joka päivä, lomallakin.

== tätä keskustelupalstaa hän seuraa tarkasti.

Äänestä

EVVK.

Äänestä
  • Tää oli aloittajalle!

    Äänestä

Kyllähän niissä useissa luke Martinan nimi.

Äänestä

Kukahan tämä mystinee Iide onkaan?

Äänestä

Onko Seiska alkanut vaatimaan edes jonkinlaista tasoa Maran blogipostauksiin?

Ovat tainneet värvätä Martinalle haamukirjoittajan, joka nyt vahingossa vetäisi jutun omalla nimellään?

Edelleen jää epäselväksi kuka on tämä salaperäinen lide.

Äänestä

Niin - harmittaa kun ei tiedä kukaa Iide on? Tietääkö kukaan?

Äänestä
  • EVVK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Äänestä

  • Olisko se sähkölaitos.

    Äänestä

No voi Hitto teidän kaa;)) Se "lide" oli vaan eilen, AINA muuten on ollut "by Martina"
KUTEN TÄNÄÄNKIN :) Kts. Uusin postaus tänä aamuna.

Äänestä

Haluaisin kuitenkin saada tietooni, kuka kumma on se lide? Tietoa kehiin ja heti, tai pakahdun uteliaisuuteeni.

Äänestä
  • Joku maran persoonista...?

    Äänestä

DJ LIDE TIETYSTI!
Ei vaiskaan, mitä väliä? Kysytään Martsulta suoraan! Ai niin eipä se vastaile blogi kysymyksiin eikä sitä paitsi ees kiinnosta.
Keksikää joku mystinen tarina lidestä ja kertoilkaa se kiinnostaville, ok?
Laittaakaa vaikka lidelle OMA ketju! :D

Äänestä

Oliko Iiden kirjoittama blogi sitten oikealla suomen kielellä kirjoitettu? Yhdyssanat oikein eli yhteen ja pilkut siellä, missä kuuluukin? Luksuselämää viettävä ja varakas Mara on varmaan palkannut oikeinkirjoittajan :D

Äänestä

Onko luxux- elämää elävä marsu palkannut oikeasti oikeinkirjoittajan?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ihmettelijä12+ kirjoitti:

Miksi uusimmassa blogipäivityksessä lukee 'Posted on 11/06/2012 by lide'. Kuka on Iide?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu