Syön e-pillereitä, aloitin ne tuossa kevään aikana, oisko ollut helmikuussa. Kuukautiset on tulleet aina tarkkaan samana päivänä pilleritauon aikana. Nyt seuraavaksi mulla pitäis alkaa menkat ensi sunnuntaina.
Mutta....
Nyt on n. viikon verran ollut omituista vuotoa, erilaista kuin menkkojen aikana... Välillä ruskehtavaa, välillä ihan punaista. Hyytymiä ei ole tullut, mutta tänään aamulla jäi vessapaperiin sellaisia omituisia klimppejä, niinkuin jotain lihankappaleita tai kudosta tai jotain.... Samoin jäi niitä klimppejä suihkun jälkeen pyyhkeeseen kun kuivatin...
Voiko olla että olen pillereistä huolimatta ollut raskaana ja nyt on mennyt kesken...? Auttakaa te jotka paremmin tiedätte!
Keskenmeno, vai mitä ihmettä...??
NyyTi
3
278
Vastaukset
- .
Tee testi nyt ihan ensimmäiseksi.
Vuotohäiriöt ovat etenkin aloitustilanteessa yleisiä. - apuapua
Mie aloin kans parin kuukauden tauon jälkeen syömään pillereitä, kaks viikkoa syöny nyt ja taas ois muka menkat :O
Mietin että pitäskö tosiaa se testi tehä..- älä huoli
en usko et oot raskaana.. Toihan on ihan normaalia :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1852680Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061122- 73921
- 64921
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20810Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait239809Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka283767Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies88759Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22708