Mikähän on tää juttu Huuto.netissä, jossa yksi ja sama myyjä asettaa myytäväksi uudelleen ja uudelleen samoja tuotteita, muitakin siis kuin tämä Biolanin kompostikäymälä?
Seurasin kerran ja huusinkin yhtä kompostikäymälää, mutta joku ostaja oli asettanut niin reilun summan tarjousautomaattiin, että luovuin leikistä. Mistä myyjä oikein nappaa noita käymälöitä lisää aina vaan? Eipä juuri vastaa kyssäreihin, pyytää vain soittamaan!
Vähän arvelluttaa! Nytkin noita kompostikäymälöitä näyttää olevan kymmenisen kappaletta myynnissä eri ilmoitusnumerolla samalla myyjällä!
Kompostikäymälä Huuto.netissä
Ölm,lklyx
3
233
Vastaukset
- ?? ?? ??
Harmittaako että toisella on myynnissä monta käymälää, mutta sinulla ei riitä rahat edes yhden ostamiseen?
Vai sekö että jokaisella imoituksella on huutonetin arpoma yksilöllinen numero ? - eimulla muuta!
Jos jollain on kymmenen käymälää nurkissa niin eikö se ole hyvä syy myymiselle.
- pläjoyfg
Juu ei siinä mitään, myyköön vaan niitä paskaisia pyttyjään ihan vapaasti! Saan ihan uuden hintaan 499, kyllä sen verran pitää hynää olla!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "1134802Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella293493No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452420- 501538
- 361473
- 391349
Jätä minut rauhaan
En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv231212- 141202
- 1651079
- 271078