Onko täällä mahdollisesti ketään joka menossa viettään jussia Härmälän leirintäalueelle?
Katsoin että siellä olis kokkokin mut minkähänlaista porukkaa siellä käy..
Löytyyköhän menoa ja meininkiä!? ;)
Juhannus Tampereen Härmälä campingissä..
12
749
Vastaukset
- Makkara
Minä menen sinne, toivottavsti siellä on muitakin ihmisiä kun me kahdestaan :)
- Mies
Minkä ikäistä porukkaa sinne on menossa? Itse olen 22-vuotias.
- Kaks naikkosta
Mekin haluaisimme tietää millaista porukkaa siellä on juhannuksena. Joutuuko eläkeläisten tanhuihin vai löytyisikö nuorta biletys porukkaa?
- kalamies7
Hei!
Ollaan 6henkisen seurueen kanssa lähdössä bilettään Härmälään. Tuleeko turha reissu vai onko tämä paikka meidän ikäisille? (ollaan pari kymppisiä)- tullaan elosteleen
Kyllä me aateltiin vuokrata sieltä mökki juhannusviikonlopuks. Ollaan vähä alta parikymppisiä ja meitä tulee sinne luultavasti 3-5. Luulisin kyllä että sinne tulis nuoriaki suht paljon :)
- maria-ja-kaverit
Kyllä Härmälä Campingiltä löytyy kovaa menoa (myös) tänä jussina!
T: nuoret naiset jo toista juhannusta putkeen juhlimassa Härmälässä- niksu:)
maria ja kaverit, me täs innostutttii jo, elikkä campingmestaa etitään mikä ei olis helsingistä yli 200kilsaa, eli tuollako on sitä menoa ja vilskettä? :)
- maria-ja-kaverit
niksu:) kirjoitti:
maria ja kaverit, me täs innostutttii jo, elikkä campingmestaa etitään mikä ei olis helsingistä yli 200kilsaa, eli tuollako on sitä menoa ja vilskettä? :)
Tulkaa tulkaa :D Ainaki viime vuonna oli varsin kiitettävästi kyllä väkeä ja meininkiä, tämä vuosi tuskin on poikkeus. Juhlittiin aamun asti porukalla, joka muodostu illan aikana täysin uusista tuttavuuksista :D
- niksu :)
maria-ja-kaverit kirjoitti:
Tulkaa tulkaa :D Ainaki viime vuonna oli varsin kiitettävästi kyllä väkeä ja meininkiä, tämä vuosi tuskin on poikkeus. Juhlittiin aamun asti porukalla, joka muodostu illan aikana täysin uusista tuttavuuksista :D
joooo! päätettiin jo et tullaa ! haha tsiigaillaa huome!!!
- oijjoijoi
Tää paikka sai mainosta Petrin ansiosta, monet tulee varmaan senkin takia :D
- HJ34
Juhannuksena 2014 kaikki, varsinkin kauniimman sukupuolen edustajat juhlimaan Härmälään! Bileitä aamuun asti ja tutustumista uusiin ihmisiin, rentoa meininkiä. :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1394735Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv772706Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?851717Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko91186- 48924
- 66902
- 21883
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu122873Yhteen hiileen velanottoveljet V P K
Tytäryhtiöissä palaa julkista rahaa ja vastuuttomuuden takia -ei pakollisten -kuntalain edellyttämien asioiden takia! N75862Olisin valmis tutustumaan uudelleen
En menneisyyden kautta vaan haluaisin tutustua ihmiseen, jollaiseksi olet kasvanut.50799