Hei!
Kaksi keski-ikäistä naista vuokraisi mielellään asunnon Ilovaari-viikonlopuksi Joensuun keskustan tuntumasta. Tiedättekö silloin tyhjillään olevia asuntoja?
Majoitusta Ilovaarirockin ajalle
9
240
Vastaukset
- Tuomas Hartikainen
Olen eronnut mies,48v,normaalivartaloinen,19 cm.Molemmat sovitte minun kämppään.En tupakoi eikä alko-ongelmaa.Asuminen ei maksa mitään.Kiinnostaisko tällainen vaihtoehto.
- tyty samalta luokalt
Tuomas kirjoittaa huolimattomasti. Koulussakin oli matematiikassa vaikeuksia.
Esimerkiksi ei oppinut desimaalipilkun käyttöä. Eikä näy osaavan vieläkään. - -kirjoitustaito-
Löytyiskö huone myös sukulaisiin tulevalle 88v isoäidilleni?
- irstasmies
minulla olisisi huoneita vapaana, maksusta uskoisin että pääsemme sopuun, esim. maksu "ilmantsilaisittain"ranskalaisittain" tai sit muuten hauskan merkeissä; )
- No niin, Pirjo55
asiasi on esillä joten siitä vaan sitten ottamaan yhteyttä paikallisiin herrasmiehiin jotka kuulunevat lisäksi valtakunnan neroihin. Näin rohkenen päätellä viestien sisällöstä.
Hyvä sentään kun kukaan järjestään vähälle jäänyt ei ennättänyt kirjoittelemaan, vaan ensimmäiseksi ehtivät -kuten aina vastaavanlaisissa tapauksissa- ne jotka pitävät paikkakunnan mainetta yllä suurella älykkyydellään.- 12+20
hehe..."19cm" ?? ... Ei voi kun nauraa näitä vastauksia. No mutta Pirjolle onnea etsintään ja hyvää rokkia!
- Vain siistit ihmiset
Vois ollakin, pieni kaksio parin sadan metin päästä alueelta. Paljon tarjootte? (Olen nainen, joten tämä ei ole mitään pilaa) -Seuratkaa myös tori.fi palstaa, monet ilmottavat siellä!
- en luota yhtään
Minähän en asuntoani vuokraa sotkettavaksi, keskustassa yksiö ja paljon tyhjillään kun työni puolesta poissa pitkiäkin aikoja. Nykyisin ei ole mitään kunnioitusta toisen omaisuutta kohtaan, sotketaan ja rikotaan kaikki, en uskaltaisi antaa asuntoani kenellekkään, en edes naisille.
- lomallako
totta turiset,olen huomannut saman,turha sitten ihmetellä jos ei löydy kämppää,kun kaikki hajoitetaan ja sotketaan..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa
Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m724164Suvi Lindenillä 5 366 päivän putki
Täytyy kyllä myöntää vaikka olen itsekin innokas, niin en ole tuollaiseen yli kymmenen vuoden putkeen kyennyt. Välillä o963587Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä363309- 512830
Nyt on sanottava että sattuu kipeästi
Jos, sinä aikana kun olen kaivannut ja odottanut sinua ja olet tiennyt sen, niin jos valitsit toisen miehen. Katsot minu182309- 402248
Rakkaalle miehelle
Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest222042- 201554
UMK-juontajakaksikon pari isoa "mokaa" ihmetyttää - Mitäs tykkäsit Syköstä ja Uotisesta juontajina?
Tänä vuonna UMK-lavalla nähtiin artistien lisäksi juontajakolmikko Jorma Uotinen, Sami Sykkö ja Jasmin Beloued. Juontami121500Jussi "Mestari" Halal-ahon sotilasarvo?
Minä vuonna Jussille myönnettiin sotilasansiomitali? Vai myönnettiinkö Jussille sotilasansiomitalia lainkaan?321486