Ovat kyllä valtavan isot. Tykkään isoista aivan kuin hullu puurosta. En kyllä näytä että olisin kiinnostunut niistä, salaa katselen:) Pitää ottaa susta selvää minkälainen nainen niitten rintojen takana on.
Sinun rintasi
metsästäjä-
20299
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Ja mienkä meinasit ottaa selvää?
Alkaa olemaan tosi tukalata tämä naisen elo ,rintani ovat kuin luotu hänen karheille käsilleen.
Tarkkailen ja teen vähän "salapoliisityötä".
Missäs päin tämä "metsästäjä" sitä naistaan kaipailee? ja jos vielä edes etunimen uskaltaisit laittaa?
jestas sentään,sun kanssas
Nähtiin? ;)
minkä vitun rinnoilleni voin. Toki voin vetää ittseni hirteen, etten sua enää häiritse saatanan rintoineni.
Oih, oispa kiva nähdä mitä siellä työpuseron alla on ;) Tai ainakin pikkasen hellästi koskettaa ;)
Hui.. eihän sellainen sovi pirtaan. Hyvänen aika mies, ei hoiturit toisiaan koskettele.. ;) ei ainakaan sellaiset joilla on vihertävän vihertävät junifoormut. Hui!
.. oli aika jolloin minullakin oli sellainen kuolema lyhyt valkoinen mekko uniformuna.. ylänapit auki. Kun kumartu, niin rintsikat ja melloonit vilahti. Takaapäin.. pistit ja tait, mustat, pinkit, aniliinit, valkeet, vihreet, violetti.. kaikki vilahti. Töitä piti tehä silti. Hiki oikein valu va---oissa.
kerrokerro mulle jollain tavalla..anna vinkki tai sano suoraan..laittaisit ees vihjeen..
Ihan missä vaan milloin vaan miten vaan kuinka kauan vaan... kunhan aina vaan kun halutaan. Toisiamme kunnioitetaan. Jos ei jaksa (harvoin), nii pitää antaa nukkua. Silitellä voi silloin kun jaksaa (aina). Halia pittää jaksaa ( aina ja valiajalla ja erätauoilla). Aikalisä, timeout. Ei sitä tarvita, ei. Rankkari.. siis voittomaalikisat.. eiköhän se ole selvä kuka voitti. Ja voittaa vaan, aina vaan.
Veti suun hymyyn, muistui yksi vanha juttu mieleen. Ja loppu olikin tylympi juttu. Minä en ainakaan voittanu mitään :( Tuntuiko itsestäs siltä?
Tiedän c. Tosiasiassa aina voi voittaa. Kaiken voi kääntää mielessään omaksi voitoksi. Positiivisuus, ei teennäinen, on kantava voima. Kuten joskus ' veni, vidi, vici' se pätee myös tähän aikaan. Sä olet mulle paras pokaali ikinä. Mutta en tarvi.
Ja nyt se pokaali vaan pölyttyy hyllyn peränurkassa. Eli minä en voittanu mtn. Näpeille sain, en muuta.
Isot rinnat ja silloin äitiainesta. Mutta ei siinä kaikki totuus.Leipoo leipoo. Kyllähän se kivalta tuntuu kun rakas siinä vieressä..
Naura saatana täällä isoille läskitisseilleni.
Kaupoista ei löydy paitoja että napit mahtuisi kiinni. Ei mitään kivpja paitoja koskaan. Repee nyt...... Hehehehhhåååheeeeeehhhheeeeeeee
Naura heeehheeeehheeeeee. pidä hauskaa toisen puutteilla. Pötki sitten kotiin piiloon kun pitäisii alkaa keskustella. Vittu että vihaan sua.
Ihmettelen koko ajan, mitä juttuja, olen vaan hiljaa. Ettei muut hulluks leimaa. Koska en ole sitä. Ja jos olen niin. Terveellä pohjalla. Hommat hoidan aina hyvin. Mihin ikinä ryhdynkään. Shitiä kyl tuli. Omilta joukoilta. Mut en voi olla katkera. Miä olen onnellinen siitä mitä on.
http://www.youtube.com/watch?v=5frGeM0D2iI
tutun näköinen paikka tullu käytyäkin muutamia kertoja.................................sanoisin