Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Nuori nainen, fantasioitko vanhemmasta miehestä ?

Nuori nainen, kiihottaako sinua vanhempi mies ?
Fantasioitko masturboidessasi, vaikkapa viisikymppisestä miesopettajastasi ?
Tämä kiinnostaa paljon, koska me pojat kouluaikana rakastimme vanhempia naisopettajiamme, masturboin usein itseni ihanasti uneen fantasioidessani viisikymppisestä englanninmaikasta, oli ihanaa. Nyt olen itse vanhempi mies ja on alkanut kiinnostaa, kiihottaako nuorilla naisilla me vanhat herrasmiehet ?
Kuinka moni kaksikymppinen nainen hyppäisi viisikymppisen uroksen kanssa sänkyyn jos saisi salaisen tilaisuuden ? Jos, niin mikä siinä olisi ihanaa ?
Kerro fantasiasi.
4264
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Olen ollut itseäni n. 20 v vanhemman miehen kanssa sänkypuuhissa ja ihanaa oli ;)

Äänestä

Olen 44 ja fantasioin eräästä 57-vuotiaasta.:)

Äänestä

Olet siis yläkoululaisten opettaja, ja kyttään pieniä 13 - 15 -vuotiaita tyttöjä? Saatanan rietas vanha paska, sua kukaan halua! Olen jo ihan aikuinen nainen, yli kolmekymppinen ja MINUAKIN viiskymppiset ukot oksettaa. Te haisettekin niin helvetin pahalle, vanhalle ja eltaantuneelle, vaikka kuinka olisitte suihkussa käyneet. Vanhan ukon hiki ja ylipäänsä ominaishaju - hyi saatana. Olette myös limaisen ja ruman näköisiä, ryppyinen, veltto nahka ja aina limaisen näköinen tukka, ja roikkuva perse, veltto maha ja tissejen alla sellaiset rutut / poimut ja vitjamunat, ja se siitinkin kutistuu vanhetessa, eli sullahan varmaan on jo tosi pieni, kun ei alunperinkään ollut kovin kummoinen. Olet todella uskomattoman vastenmielinen. Sinusta ei taatusti kukaan fantasioi, eikä muistakaan saastaisista ukon käntyistä. Miten noin säälittävä ja naurettava ukko voi edes olla olemassa, eikö sua yhtään hävetä olla noin tyhmä ja vielä tuon ikäisenä? Ei mitään järjen hiventäkään, vanha naurettava paska.

Äänestä

En ole kiinnostunut, isänikään ei ole vielä viidenkymmenen... Vanhojen miesten iskuyritykset tuntuu noloilta ja epämukavilta, en pidä ajatuksesta, että vanha ukko ajattelee minua niin. Olen 20 ja 30 on raja, yli 29 -vuotiaasta miehestä en voisi kuvitellakaan olevani kiinnostunut.

Varmaan jotkut nuoret naiset tykkää, mutta sanoisin, että suurin osa ei. Ainakaan minun kaveripiirissä ei ole ketään, kuka haluaisi noin paljon vanhempaa miestä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Gentleman 52 kirjoitti:

Nuori nainen, kiihottaako sinua vanhempi mies ?
Fantasioitko masturboidessasi, vaikkapa viisikymppisestä miesopettajastasi ?
Tämä kiinnostaa paljon, koska me pojat kouluaikana rakastimme vanhempia naisopettajiamme, masturboin usein itseni ihanasti uneen fantasioidessani viisikymppisestä englanninmaikasta, oli ihanaa. Nyt olen itse vanhempi mies ja on alkanut kiinnostaa, kiihottaako nuorilla naisilla me vanhat herrasmiehet ?
Kuinka moni kaksikymppinen nainen hyppäisi viisikymppisen uroksen kanssa sänkyyn jos saisi salaisen tilaisuuden ? Jos, niin mikä siinä olisi ihanaa ?
Kerro fantasiasi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu