Asumme rivarissa, mulle selivisi juuri että vaimoni on antanut persettä naapurissa asuville turkkilaisille, ilmeisesti useamman kerran ja vielä molemmille veljeksistä ja vielä yhtäaikaa.
Ajatus sai ensin raivostumaan sitten kiihottumaan, nyt mietin vaan sitä, että miten tämän kanssa elää.
Kutsunko kaverit illan viettoon meille, vai haenko avioeron ????
vaimoni antoi
30
19271
Vastaukset
- tosi hemmo
Mitäs tuo nyt haittaa... älä nyt turhista hermostu. Kutsu heidät kylään ja panette sitten porukalla vaimoasi.
- Jakorasian Jakaja
Tää on kyllä paras vaihtoehto. Mutta hei siihen voi jäädä KOUKKUUN. Itselläni kävi noin kun ajattelin että pannaan nyt sitten kunnolla kun haluaa. Pyysin turkkilaisia ottamaan kaverinsa mukaan saunailtaan. Vaimolle suostui kun lupasin etten ota eroa (ja paskat). Nyt ei tunnu miltään kun ollaan kahdestaan. Kokoajan olen mankumassa niitä turkkilaisia, ne rupeaa jo kyllästymään meihin.
- hyvin vinkuu
no mitä siinä mietit ja hermoilet?vaimosi on jo valinnan tehnyt ja onko ihan PERSETTÄKIN antanut kavereille?ehkä kavereilla isommat kullit ku sulla jne joten koeta ite laittaa paremmaksi
- ylläpidon
ankeaa arkea...voi.voi....
- Vain rotunaisia
No, jos mun vaimolle olisi kelvannut jokin turkkilainen tai vielä pahemmassa tapauksessa joku afrikkalainen, niin mulle ei akka enää kelpaisi, vaan hakisin heti avioeroa ja tasinko-oikeuden menetystä.
Siis luuletko että sä kelpaisit vamollesi jos se olisi saanut maistaa afrikkalaista herkkua?
- Tiedetään nuo
jormalaiset kirjoitti:
Siis luuletko että sä kelpaisit vamollesi jos se olisi saanut maistaa afrikkalaista herkkua?
Nysäkullisilla persujen äänestäjillä on usein kovat kuvitelmat itsestään. Luulevat olevansa miehiä, joilla kävisi hyvä flaksi, vaikka todellisuudessa ostarin ja lähibaarin white trash -muijat ovat ainoat, joille nämä vajukit saattavat kelvata.
- huhahahahahahhaahah
Tiedetään nuo kirjoitti:
Nysäkullisilla persujen äänestäjillä on usein kovat kuvitelmat itsestään. Luulevat olevansa miehiä, joilla kävisi hyvä flaksi, vaikka todellisuudessa ostarin ja lähibaarin white trash -muijat ovat ainoat, joille nämä vajukit saattavat kelvata.
hui perse
- Olen kuullut...
Asutteko espoossa?
- minä taas
oo älä, avaruus ja se että mitä tulee sen jälkee ku maapallo kuolee on iha hullui aatella! ei pitäs aatella mut mä mietin et ollaanko me jossai pelilaudalla että sitte ku aurinko poksahtaa ja maailma kuolee nii sit on game over ja sit joku jumala on voittanu ja ne ottaa uude pelin!
- miderammiiii
miderami
aloin aattelee eilen yhtäkkiä että kun mä tavallaan asun mun kehoni sisällä, ja samassa koko elämäni mutta en silti tiiä mitä mun sisällä konkreettisesti tapahtuu! sillee että en saa nähä mua sisältäpäin ja se on silti mun oma keho muka! tosi sekava olo tuli ja yhtä sekava on mun selityski mutta... kukaa miettiny tätä? :D:Dd
ja sit tuli semmone että koska näkö on mulle ainaki se tärkein aisti nii että mä asun mun silmis ja sit on toi muu ruumis. oikeesti tuun höperöksiJoskus tuntuu et toi ihon tuntoaisti on se voimakkain. Joinakin ohi kiitävinä hetkinä kun voi tuntea viileän tuulen kosketus iholla tai polun pienet oksat ja juuret jalkapohjissa. Näkö on kyllä tärkein. Ooon samaa mieltä.
Joskus mun keho tekee ihan mitä se haluaa. Se toimii ihan erilailla kuin mä ajattelen. Se tekee omia päätöksiä ja suunnitelmia. Enkä mä voi muuta kuin roikkua mukana...
- kenkää
Akalle monoo
- ja.......
kehtas vielä turkkilaisten kanssa...ei näköjään millään rajaa.
- hehe.
anna sinäkin vaimolta salaa turkkilaisille persettä, kun ajatus kerran kiihottaa.
- daamboy
Mitä tekisin olen 16v poika.. Olen harrastannut seksiä tytön kanssa joka on parisuhteessa toisen kanssa... Olemme panneet suihkussa, saunassa sängyssä ja vaikka missä! Emmekä pysty lopettamaan tätä "seksi" suhdetta!? Mitä teen tälle asialle? Onhan se mukava panna sitä kun seksi sujuu taivaallisesti;) MUtta tämä tuntuu kuitenkin väärältä!! =(
- olli
jatka nussimista vaan, vittuaoko siitä toisesta
- Hemminki Hämminki
Tapahtunut mikä tapahtunut.Onko turkkilaisilla vaimoa,siskoa,sukulaistyttöä tai sieltä päin tullutta naista tuttavapiirissään?Sikäli kun on niin vuoroin vieraissa eli käyhän selättämässä nainen.
- Suleiman Mohamed
Antaskohan se sun vaimos myös minulle persettä?
ystävällisesti: Suleiman Mohamed- perseaukko
antas ja perse pitää olla pyyhkimättä
- käykö?
Ei mutta minä voin tarjota persett...ni. Niin tuleepa samalla tarkastettua onko se sun leikattu mulkeros niin komea kun kehutaan.
- voevoe
ei helkkari kyllä en suom miehenä katsos tommosta rulettia. häperä jo rodulle. kyllä sulta on nyt viety kaikki ja kun et ymmärrä msutasukanen raukka edes olla!
- äitiliini-64
kysy siltä vaimolta mitä se haluaa ? Turkkilaiset on isomunaista kansaa ja pitäähän se nyt edes kerran elämässä kokea miltä se iso tuntuu ja onko sillä koolla väliä..mut ei semmoisen ulkomaalaisen kanssa voi naimisiin mennä kun ne hakkaa vaimojaan ja sulkee säkkiin elämään.Aikansa leikkii uusilla leluillaan ja sit unohtaa tai lähtee..kyllä asiat tuppaa järjestymään ajallaan.Saattaahan ne sotaisat Turkkilaiset hävittää koko naisen niin ei tartte siun vaivautua..etelässä on naiset niin tarkoin vartioituja ettei ne raukat pääse pukille jos ei oo naimisissa..ei se vene soutamalla kulu...tauteja saattaa kyllä tarttua,mut niistäkin enimäkseen pääsee antibiooteilla.paitsi se aids..jos se akka kehtaa palata aina vaan uudelleen sun luokse niin jotain annettavaa siullakin saattaa tässä vielä olla.mut se haluatko antaa sille mitään enää sun pitää miettiä ja haluatko jakaa omastasi niin autuaasti.Saattaa ne Turkkilaiset jopa laittaa siut ahtaalle jos kovin tykästyvät siun vaimoosi..mie läksin pois sinun asemassasi ja olen tyytyväinen ratkaisuuni.
- tre 10+16
Mitäs turkkilaisista, kunhan ei turkulaiselle anna...
- jkc66
Älä
- vitunväliä
hommaa sinäkin ulkolaisia ,erimaalaisia akkoja ja pane niitä urakalla,ja heitä akkas pellolle ja akalles sit lähetät postissa näiden ulkolaisten akkojen spermaset alkkarit valokuvan kera
- kokokokokokokokoko
Sähän voit perustaa kebapizzerian,turkkilaisten kanssa ja vaimos,maksaa palkan perseellä,sä saat tuloja lisää ja vaimos munaa
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo: Seuraavalla hallituksella ei ole yhtään enempää rahaa
Valtiovarainministeriön virka-arvion mukaan julkisen talouden sopeutuksen tarve on noin kymmenen miljardia euroa ensi va3274660Suomen kieli hiipuu vähitellen Vantaalla
nykytahdilla jo joka kolmas vantaalainen on vieraskielinen 2030-luvun alussa. Maahanmuutto, suomalaisten alhainen synty1274148Kun puolustusvoimat on huolissaan nuorison huonosta kunnosta
ajatellen varusmiespalvelusta(kun moni joutuu keskeyttään), niin johan tuli joku yliopiston vasemmistonainen selittään,2102502Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1012209Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.411741Tiesitkö? Kohutun L/over sarjan Juha eli Jani Volanen on tämän julkkisnaisen ex-mies!
Jani Volanen näyttelee L/over - ikuisesti minun psykologisessa trillerissä Juhaa. Mutta tiesitkö, että hän on tämän julk71349- 311346
Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv21278Ajattelen sinua
Ajattelen sinua joka päivä, joka hetki… Kaikkea, mitä minun olisi pitänyt sanoa sinulle, enkä osannut sanoa, kaikkea nii511264entäs jos yhtenä päivänä kävisi niin
että miehet vaan yhtäkkiä kollektiivisesti kyllästyisivät ja lopettaisivat naisten palvelemisen ja naiset saisivat pärjä1471016