Mitä sä mies oikein odotat? Mikset tee mitään? Kohta loppuu mun kärsivällisyys, enkä jaksa enää odottaa sua.
Mitä odotat??
19
867
Vastaukset
- .....
Mikset ite tee mitään ?
- 15+9
Mua ei kiinnosta, koska olet lihava
- (n)
Ok. Turhaa sitten minun on odotella enää.
- nyt oikeesti
(n) kirjoitti:
Ok. Turhaa sitten minun on odotella enää.
uskotko näitä idiootteja?
- (n)
nyt oikeesti kirjoitti:
uskotko näitä idiootteja?
En mä tiedä enää, mitä uskoa.NIin ristiriitaista käytöstä. Ehkä mä haluan nyt uskoa tähän, niin voin vihdoin pistää stopin koko jutulle ja jatkaa eteenpäin.
- Naisen puolesta
Joo ja sun kaipaamaa naista tuskin kiinnostaa idiootti ja aivoton "mies"
- 15+9
Naisen puolesta kirjoitti:
Joo ja sun kaipaamaa naista tuskin kiinnostaa idiootti ja aivoton "mies"
Huvittavaa miten naiset aina reagoi siihen kun miehelle ei kelpaa lihava nainen, jos itse olen todella hyvässä kunnossa ja saanut kymmeniltä naisilta kehuja kropasta niin miksi minun pitäisi kelpuuttaa nainen joka on lihava ja selvästi ei kiinnostunut liikunnasta?
- vbvvvv
15+9 kirjoitti:
Huvittavaa miten naiset aina reagoi siihen kun miehelle ei kelpaa lihava nainen, jos itse olen todella hyvässä kunnossa ja saanut kymmeniltä naisilta kehuja kropasta niin miksi minun pitäisi kelpuuttaa nainen joka on lihava ja selvästi ei kiinnostunut liikunnasta?
Miksi vastasit aloittajalle, jos et edes tiedä kuka hän oikeasti on? Eli turha kieltää, että saat tyydytystä itse ilkeilystä, ja nyt yrität kääntää asian toiseksi. Eli olet idiootti
- J:tä kantsuu oottaa
ooteellaanko tässä molemmat vai?ilmankos mitään ei oo tapahtunna.
- J:lta E:lle
Voi kuule kulta, mähän pyytäisin sua ulos vaikka heti jos edes joskus saisin sulta jonkun kunnon vihjeen.
Ja mielellään ihan tuolla oikean elämän puolella, ei mitään epämääräisiä foorumiarvuutteluja.- 12+12
keltä kelle ja mistä minne menee tää ?
- J:lta E:lle
12+12 kirjoitti:
keltä kelle ja mistä minne menee tää ?
Emmä jaksa näitä arvuutteluja. Jos tuntuu että kirjaimet ja kirjoitukset natsaa, niin ota itseäsi niskasta kiinni ja hankkiudu yhteyksiin.
- Riesaksi
Suututtaa tämä sekoilu nyt, kun et silloin halunnut kun olisi ollut aika! Olisit antanut sitten olla!
- (n)
Kyllä mä olen koko ajan halunnut, mutta toi lihavuus ym. seikat mietityttää.
- x+z
(n) kirjoitti:
Kyllä mä olen koko ajan halunnut, mutta toi lihavuus ym. seikat mietityttää.
kannattaa olla realistinen ja miettiä, voisiko se mies oikeesti olla kiinnostunut ja olisiko reistä yhteiseen tulevaisuuteen. Joskus on hyvä herätä haaveista ja katsoa totuutta silmiin.
- Ei kantsi
oottaa herra J:tä. todellisuudessa on pikkupilinen,pallomahainen tärkeilevä idiootti.Luulee olevansa "suurikin",heh naistenmies.Kovat on miehellä puheet,mutta teot onkin sitte jo toinen asia. Sivistymätön,öykkärimäinen juntti.By the Way on naimisissa ja lapsiakin on.Säälittää vaimo,on pelkkä kynnysmatto ja elättäjä.J elää omassa harhaisessa maailmassa,rakkautta toki on ,mutta kohde vaihtuu nopeasti,
- (m)
Itse odotan kovasti erästä, mutta en voi tehdä mitään muuta kuin toivoa, että vielä nähdään.
- aloittajalle
Mulla on samanlainen tilanne että pidän paljon eräästä naisesta joka on sopivasti lihava, mut oma elämäntilanteeni ei oikein anna mahdollisuutta tutustua häneen vaikka haluaisin. Tuskin hänkään enään kauan jaksaa ootella että tekisin aloitteen. Jos haluat asiaasi selvyyttä eipä muuta kuin kysymään ole sinä se rohkeampi...
- teeeeeeeeeeeeeee
Mitä ihmeen järkee on kysyy keltä kelle taikka mistä åain kun siihen ei tällä palstalla vastata ?! Mikä järki siinä on ??????
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1016259
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h814839Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1003101Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p302932Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska262165Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191546Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3371111Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?921110Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311036- 48804