Kiitoksia Keskiyö ;-)
En ole aikaisemmin tänne kirjoitellut. Osuit oikeaan arvioidessasi sitä liikettä jalkojeni juuressa. Olen päässyt irti menneestä. Entinen kumppani on edelleen riippuvainen taloudellisesti minusta. Minulla ei ole tunteita häntä kohtaan.. Näet myös sen oikein että minulta on varastettu jotain. Ei mitään fyysistä. Itsetuntoni kanssa tässä ihmettelen. Olen iältäni 49 ja mies. Se mitä minulta varastettiin on seksuaalisuuteni. Myös luottamus toista ihmistä kohtaan. Ajatus siitä että istun kumppanin kanssa sohvalla, tuntuu haikealta. En oikeastaan kaipaa muuta kuin rehellisen ihmisen rinnalleni.
Kiitos sinulle vastauksestasi...olen kiitollinen. Vastaus sai minut ymmärtämään mitä minun pitäisi tehdä.
Näetkö vielä onko kumppanini tumma vai vaalea. Ei asialla tietysti ole merkitystä mutta olen alkanut ajattelemaan häntä...huomaan.
Ja ne juhlat voisivat olla 50v syntymäpäivät....mene ja tiedä.
Suuuri KIITOS Keskiyö!!!
Maisteri63
1
51
Vastaukset
Hei
en valitettavasti näe hiustenvärejä, vain hyvin harvoin. mutta sinun toiveesi ja iloisuutesi näen selvästi.
jos kiinnostut joskus laajemmasta katselmuksesta, teen niitäkin sähköpostin kautta.
t. Keskiyö
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site555902Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers714735Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto464372SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun564151SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt953761SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502463Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352369Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat422099Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val41319En uskalla ees ajatella muru
Miten mulle ois käynyt näiden raskaiden vuosien aikana jos sua ei ois ollut 🥺😧❤️ Sä oot ollut mun henkisenä tukena iha131229