Julkkispiireissä liikkuu huumeita aivan älyttömästi, jos sitä liikkuu muutoinkin. Mutta eniten ärsyttää se, että käytetään aineita, ja sitten julkisuudessa ollaan niin rippikoulupoikaa/lettipäistätyttöä että huhuh... Luulen, että monien julkkisten sukulaiset, vanhemmat jne. järkyttyisivät, kun tulisivat tietämään, että "meidän oma lahjakas poika" / pärjäävä tyttö veteee koksuu ja piriä.
Lopettakaa julkkikset teeskentelemästä parempaa, mitä olettekaan!
Huumeet ja julkkikset
13
734
Vastaukset
- jätä jämät
On totta, et pissa lainehtii monen julkkiksen vintillä ja toisilla loiskahtelee yli melko usein. Pintaliito ilman pillereitä tai muita pulverita ei ole mitään. Mut tuskimpa moni isi/äiti veettuijakaan veisaa mitä pentu tekee. Eduskunnassa istuu useampia "tärkeitä", jotka myöntää historiansa... kaikki toki on lopettaneet. En usko, et eduskunnan hebuista tuli täysin puhdas seula edes pollarin pikatestissä. Osalla on lääkitys "syy", osalla varmaan ihan muutenvaan.
Hesan ympyröissä monet vetää aivan avoimesti ainetta suoneen, toiset myy. Valvonta siis pissii reisille ja pahahasti. Huvittavaa on tämä lain "laahaaminen", mikä tahaa, et voidaan myydä näitä design huumeita, kun eivät ole listalla. Tuokin possun kolo voitas tukkia pikku lakiteknisellä muutoksella ja näin ei vaan jakseta tehdä.
Vedelköö vaan aineita, mut LAITTAKOON ne jätökset jonnekkin fiksuun mestaan, eikä lojumaan. Jos veroista kustannetaan uudet ruitat, niin pitäs vanhat jaksaa itte hoitaa. Pyyhkiikö joku kohta nistien pahvat, kun eivät viitti sitäkään.
HEMOHES suomessa osataan piikittää!- ootellaan...
Saas nähdä koska suomeen rantautuu huume joka saa nämä narkit syömään toinen toisiaan niinkuin jenkeissä.
- NAM SANOI KANNIPAALI
ootellaan... kirjoitti:
Saas nähdä koska suomeen rantautuu huume joka saa nämä narkit syömään toinen toisiaan niinkuin jenkeissä.
Onhan se Tuksu Artoa nakerrellu aikoja sitten. Eli on sekin huume suomeen, tai ainakin jollaksen rantaan rantautunut. Tämä on tosi !
- jk
niinkö
- otanko kepin vai..
NO JUST NIIN.
Bathsalts kehiin! Zombie-apokalypsi on nurkan takana. Valmistautumaan ja äkkiä! - Kylpysuolaa suoneen!
otanko kepin vai.. kirjoitti:
NO JUST NIIN.
Bathsalts kehiin! Zombie-apokalypsi on nurkan takana. Valmistautumaan ja äkkiä!Olen valmistautunut.
- Tämä oli
Hyvä ja järkevä aloitus!
- Parempi puhua
Tämä on ainakin yhdelle täälläkin paljon puhutulle julkimolle TOSI arka aihe.
- Maisa +
Hmm, taidan arvata ketä tarkoitat :/
- 2123
Nim. Ootellaan... On selvinnyt, että se tyyppi, joka söi toista ihmistä kadulla; OLI POLTELLUT VAAN PILVIÄ.
- Maha kurnii
Ehkä hänellä oli vaan nälkä?
- informer.
Ainakin Mr. Lothar on:
Ei tupakkaa, kahvia, teetä eikä viinaa.Pari lonkeroa, harvoin sitäkään. Ajokunnossa käytännössä aina.Ei hirveästi rokkia eikä huumeita missään muodossa, ikinä.
Lähde:
http://www.mtv3.fi/helmi/viikonvaihde/artikkeli.shtml/684965 - pattajapeukuttaja
Hankala uskoa ettei tuo Wiskari kaljaa joisi kun katsoo tuota kauniisiti elintasovatsaa ja rumasti kaljamahaa
http://www.seiska.fi/viihdeuutiset/_a291617/arttu wiskari ylasosattomissa thaimaan rannoilla kuva/
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "1235173Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella303688No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452460- 501578
Jätä minut rauhaan
En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv241564- 411560
- 231451
- 141312
Eipä tunnu se "pedofilia" huuto kiinnostavan
Lähinnä se sekohäirikkö ressukka joutuu itse vastaileen itselleen, mitään näkyvyyttä ei saa, palstalla ylipäätään on hyv301299- 281251