On kaunis nainen.Vai mitä sanotte?
Jasmin
Mäntylä
185850
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
ei todellakaan oo...riipputissit ja pärstä niinku ois ammuttu haulikolla
Taitaa taas kateelinen vanhapiika siellä kirjoittaa.Kyllähän Jasmin on raamikas nainen,näyttää kelpaavan miehille.Itsekkin katselen aina raamikasta naista mielellään.Tikkukasat ei minua kiinosta..yöks..
Niin, näyttää kelpaavan itseään huomattavasti vanhemmille miehille.
horo.
Joo, mutta vähän liian iso nenä. Ihokin aika tumma. Ei ole treenannut joten vähän velttoa bodya. No ne tissit ihan jees isoista tykkään. Luonne puoli vähän typerä ainakin lukemani perusteella ja juoppokin ainakin mitä on lukenut on aika usein kännissä. Horo siinä mielessä, että menee sänkyyn alta aikayksikön ja useita kumppaneita mahtunut nuoreen ikäänsä.
Kaikkea kokeilla jotta vanhana ei itke sitä että ei nuorempana tullut kokeiltua.Kateellisten panettelua,sanon minä.Tai sitten kirjoittajat on vanhojapiikoja ;) Jasmin on komia tamma.
Komia komia, mutta se ei onneksi kaikille riitä syyksi ottaa nainen. Jos on horo ja idiootti ei paljon komeus hyvitä. Ehkä vois yhden illan kokeilla jos on pahas puuttees, mutta en toista kertaa koskis.
Varmasti hieroisit muutamaan päivän enemmän jos se kinkku sulle antais.
Mulla ainakin rupee seisomaan kun Jasminin kuvia katselee.
On kyllä kaunis ja upea nainen. Joka väittää jotain toista niin valehtelee...
onse nainen kyl vähä jo löysä. vähä roikkuu.
Kuutamolla ohjelmaa.Siinähän se hunajapupu Jasmin oli.Kyllä on likalla raamia..huh..niitä silmiä..komiat silmät on.Kroppakin vielä ihan "ajettavassa" kunnossa.Pyrkikääs CHAT-misut samaan.Taitaapa jäädä tekemättä.Vaihtakaa ne kahisevat tuulipukunne kireisiin farkkuihin..hmm..korjaan vähän,Pitäkää ne tuulipukunne päällä ja ruvetkaa harrastaa liikuntaa.Epäilempä että täälläkin on sellaisia naismussuttelijoita jotka lihoo kuin tankit.Pikkuisen ryhtiä naiset niin eiköhän se siitä.Tokkopa näin tulee tapahtumaan.Älkää sitten valittako ku ukoiltanne menee panemisenhalut ja rupeevat vieraita naisia kahtomaan sillä silmällä.Sitten itku tulee ku ukko hieroo jotain nuorta kimmoisaa misua.Ja tragedia on valmis.Ryhtiä naiset.Ottakaa tuosta Jasminiista mallia.Niin johan rupeaa viheltelyjä kuuluumaan..hrr..Siinä nainen minun maun mukaan.T:Kimmoisa miea.
huora jasmin oli laivalla viikolla, meni henkilökunnan pantavaksi heidän osastolleen.on siinä meillä oikea lumppu 1
ottakaa TE kateelliset paskiaiset järki käteen ja miettikää sitä että Jasmin on vasta 22 vuotias!
Yli puolella mun saman ikäisistä kavereista on tapana vetää kännit ainakin kerran viikossa, se ei ole paheksuttavaa (paitsi jos olet julkkis).
Samoin alle 25-vuotiailla ei ole lyhyet- tai irtosuhteet mitenkään omituinen asia (Paitsi jos satut olemaan julkkis).
"OOOOO!!! 22-vuotias terve nuori nainen seurustelee!!!"
"OOOOO!!! 22-vuotias terve nuori nainen erosi!!"
MITÄ SIITÄ SITTEN?
Ja milläköhän perusteella kukaan sanoo Jaminia horo perseeksi?!? Tai lumpuksi?!?!
Voi hel**tin per*lävet!
Tunnen Jasminin töiden kautta erittäin hyvin ja voin kertoa että hän on fiksu, sydämmellinen, NORMAALI, uskomattoman kaunis, erittäin huumorin tajuinen ja aivan ihana ihminen.
Tämäkin nimim. "paska Jasmin"...ihan vaan tiedoksi että usein julkkiksille varataan hytti henkilökunnan puolelta ja heille tarjotaan myös mahdollisuus ruokailla henkilökunnan ruokailutiloissa eli mesissä. Eli ota asioista selvaa ennen kuin alat täällä suutas aukoa!
S**tanan kateelliset kakarat...
PS: Kuinka monella teistä on korkeampi keskiarvo pk:n päästötodistuksessa kuin Jasminilla? Hänellä se tais olla 9:n pintaan että kertokoon se jotain siitä järkevyydestä...
Mitenniin chateissä tuulipukuisia mimmejä, sitten olet ehkä osunut mummojen chattiin, meinaan, nuoret naiset eivät käytä tuulipukua kuin lenkillä ollessa jos sillonkaan.
Että pitäkää vaan, papparaiset huolta ettei se teidän tuulipukunne näy katukuvassa. Oon meinaan saanut jätkien läskimahoista, verkkareista ja lenkkareista tarpeekseni, saatana.
Hyvä nimim. "kyllästynyt"!!!!!
Olen kanssasi täysin samaa mieltä. Ihanaa kun joku jaksaa puolustaa Jasminea. Must hän on kiva ja fiksun tuntunen tyttö. Oikeasti.
Hyvää jatkoa sulle!
muuttakaa sitte yhteen asumaan,koska saadaan lukea paskalehdistä tämä ilouutinen? näen jo otsikot: kaksi todellista heinähattua on vihdoin löytänyt toisensa,tää on ikuista,ainakin ylihuomiseen asti
Asiaa!!!