keskiyö hei.kysymys kuuluu että

keltainen kukkatar

miten näet miesasiat ja ihmisten kanssakäymiset ? miksi en ystävysty naisten kanssa? enin osa on ystävistäni,miehiä? naisten kanssa usein hankalaa loda kaveruuksia-mistä kertoo.luonne vai?

1

123

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei
      huomasitko että kysymyksellesi on laitettu 230 plussaa?

      näkisin että kotisi on antanut sinulla omanlaisensa kasvatuksensa, se ei ehkä aivan vastaa nykypäivän elintapoja. ja voisi olla, että perheessäsi suosittiin enemmän poikaa tai poikia.

      en tosiaan näe muita naisia lähelläsi kuin tämän yhden, sinun lapsuudenkodissasi. hänen ajatusmaailmansa on täysin erilainen kuin omasi. sukset ovat enemmän kuin ristissä.

      näen sinulle oikean ja aidon kumppanin ja onnea suhteeseenne. tämä perheesi nainen ei taida hyväksyä kumppanivalintaasi, mutta sinä teet päätöksesi itse. enpä voi tietää kuka on kuka, mutta arvelen että äitisi olisi veljesi suosija ja avustaja, että heillä on erittäin lämmin side keskenään.

      et ole saanut tarpeeksi huomiota kotoasi, siksi sinä et luota naisiin. näin minä sen näkisin.

      t. Keskiyö

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      193
      1412
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      138
      913
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      85
      872
    4. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      52
      801
    5. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      758
    6. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      253
      667
    7. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      330
      629
    8. Tumman vihreä mercedes

      Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,
      Hyrynsalmi
      8
      624
    9. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      57
      619
    10. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      53
      594
    Aihe