mieheni veti piriä

576678

Mieheni kokeili amfetamiinia,joten pitäisikö minun jättää mies saman tien?
hän pyörii päivät pitkät porukoissa joissa huumeet on mukana.
miten voin enää luottaa mieheeni ja kannattaako suhdetta enää jatkaa vaikka kuinka vakuuttelisi ja vannoisi sen olevan virhe mikä ei tule toistumaan...uskoako tuota...en voi kieltää häntä näkemästä kavereitaan,sillä selväpäisiä ystäviä hänellä ei ole. vaikea kuitenkaan vastustella kun pyörii tuollaisten hulttio luusereiden seurassa mitä tässä nyt sitten tehdä, neuvoja kaipaan!

5

346

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jätä ehdottomasti

      Sinä sanoit heti alkuun itse vastauksen. Pitäisikö minun jättää mies? Vastaus on kyllä.

    • Pidä pidä omanas.

      Sittenhän sun ukkos on piristävä poikkeus tässä yhteiskunnassa.
      Pidä se.

    • TotuusUkko

      Ala säkin vetää pirii. Teidän perheelle tulee upee tulevaisuus.

      Roiku siinä miehessä, tee kaikki mitä hän haluaa, ja anna emäthintäsi usein hänelle. Anna huumehörhön pettää ja lyödä sua.....se on sun valinta.

      Älä vaan valitse mieheksi minunlaista koulutettua,armeijan käynyttä,huumeetonta,kunnolista urheilutaustan omaavaa miestä.

      Puolusta kynsin ja hampain kuinka huumehörhösi on niiiiiiiin ihana.....siis sano vaikka kaikille että "hän on kyllä pohjimmiltaan upee tyyppi"....ja samalla alistut vaikka anhaaliyhdyntään....


      Tee valinnat jotka kuuluu sun tyyppiselle ihmiselle, joka antaa huumehörhölle...

    • addict...

      Pelasta itses,lähde pois. Heti. Kusessa oot jos jäät miehen luo. Jos mies pyörii nistien kanssa päivät pitkät,eikä oo muita kavereita se on todennäkösesti vaan ajan kysymys kun on itekin koukussa. Älä jää siihen kuvioon.

    • sdfsdfsdfs

      Kauheaa sontaa tämä palsta. No, asiaan. Miksi jättäisit miehesi hänen kavereidensa vuoksi? Jos se ei haittaa omaa elämääsi ja miehesi ei tule riippuvaiseksi mistään, mitä väliä? Jos sinulla on hyvä kumppani, selviätte kyllä pienistä ongelmista.

      Älä jätä jos ainoa ongelma on miehen kaveripiiri.

      "Älä vaan valitse mieheksi minunlaista koulutettua,armeijan käynyttä,huumeetonta,kunnolista urheilutaustan omaavaa miestä."
      Kuulostaa todella katkeralta. AP ei sanonut että kukaan häntä hakkaisi, ja mies käytti kerran amfetamiinia. Tekeekö armeija miehestä hyvän? Idiootti.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jalankulkija kuoli. Poliisi etsii mustaa BMW Coupe -autoa, jossa on punertavat vanteet.

      Jalankulkija kuoli jäätyään auton alle Joensuussa – kuljettaja pakeni, poliisi pyytää havaintoja https://www.mtvuutiset.
      Joensuu
      167
      3748
    2. Mikä vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?

      Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin sinne tyhjään tilaan, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki
      Maailman menoa
      14
      3061
    3. Ohjelma "Rikollisjengien Ruotsi" hyvin paljasti jakautuneen maan

      eli ns. ruotsalaiset yhdellä puolella, muslimit ja muut kehitysmaalaiset toisella puolella. Siinäkin hyvin näki mitä ma
      Maailman menoa
      25
      2781
    4. Vassarina hymyilyttää vaurastuminen persujen kustannuksella

      Olen sijottanut määrätietoisesti osan Kelan tuista pörssiosakkeisiin, ja salkku on paisunut jo toiselle sadalle tuhanne
      Maailman menoa
      55
      2671
    5. PÄIVÄN PARAS: Nigerialainen haki turvapaikkaa Suomesta, lähti takas huilaamaan

      kotimaahansa, koska turvapaikan saaminen kesti niin kauan. Ja tämän kertoo ihan Yle, eikä yhtään toimittaja kyseenalaist
      Maailman menoa
      53
      2543
    6. Riikka runnoo: Elisalta potkut 400:lle

      Erinomaisen hallitusohjelman tavoite 100 000 työllistä lisää yksityisellä sektorilla on kohta saavutettu. Toivotaan toiv
      Maailman menoa
      88
      2537
    7. Pidennetään viikko 8 päiväiseksi

      Ja jätetään työpäivien määrä nykyiseen 5:een. Tuo olisi kompromissiratkaisu vellovaan keskusteluun työajan lyhentämisest
      Maailman menoa
      11
      2310
    8. Pääseekö kuka tahansa hoitaja katselemaan kenen tahansa ihmisen terveystietoja?

      "Meeri selaili puhelinta uteliaisuuttaan ja katuu nyt – Moni hoitaja on tehnyt saman rikoksen Tuttujen ihmisten asiat k
      Maailman menoa
      83
      1997
    9. Nainen rakas

      Mulle on alkanut tulla sellainen olo että meistä tulee ehkä pariskunta vielä 😌
      Ikävä
      144
      1844
    10. Niinistö neliraajajarrutteli Natoon liittymistä vielä sodan alettua

      Myöntää nyt itsekin, mikä jo aikaisemmin tiedettiin. Marin vei Suomen ja Ruotsin Natoon. "”Myönnän auliisti jarruttelle
      Maailman menoa
      202
      1827
    Aihe