mieheni veti piriä

576678

Mieheni kokeili amfetamiinia,joten pitäisikö minun jättää mies saman tien?
hän pyörii päivät pitkät porukoissa joissa huumeet on mukana.
miten voin enää luottaa mieheeni ja kannattaako suhdetta enää jatkaa vaikka kuinka vakuuttelisi ja vannoisi sen olevan virhe mikä ei tule toistumaan...uskoako tuota...en voi kieltää häntä näkemästä kavereitaan,sillä selväpäisiä ystäviä hänellä ei ole. vaikea kuitenkaan vastustella kun pyörii tuollaisten hulttio luusereiden seurassa mitä tässä nyt sitten tehdä, neuvoja kaipaan!

5

334

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jätä ehdottomasti

      Sinä sanoit heti alkuun itse vastauksen. Pitäisikö minun jättää mies? Vastaus on kyllä.

    • Pidä pidä omanas.

      Sittenhän sun ukkos on piristävä poikkeus tässä yhteiskunnassa.
      Pidä se.

    • TotuusUkko

      Ala säkin vetää pirii. Teidän perheelle tulee upee tulevaisuus.

      Roiku siinä miehessä, tee kaikki mitä hän haluaa, ja anna emäthintäsi usein hänelle. Anna huumehörhön pettää ja lyödä sua.....se on sun valinta.

      Älä vaan valitse mieheksi minunlaista koulutettua,armeijan käynyttä,huumeetonta,kunnolista urheilutaustan omaavaa miestä.

      Puolusta kynsin ja hampain kuinka huumehörhösi on niiiiiiiin ihana.....siis sano vaikka kaikille että "hän on kyllä pohjimmiltaan upee tyyppi"....ja samalla alistut vaikka anhaaliyhdyntään....


      Tee valinnat jotka kuuluu sun tyyppiselle ihmiselle, joka antaa huumehörhölle...

    • addict...

      Pelasta itses,lähde pois. Heti. Kusessa oot jos jäät miehen luo. Jos mies pyörii nistien kanssa päivät pitkät,eikä oo muita kavereita se on todennäkösesti vaan ajan kysymys kun on itekin koukussa. Älä jää siihen kuvioon.

    • sdfsdfsdfs

      Kauheaa sontaa tämä palsta. No, asiaan. Miksi jättäisit miehesi hänen kavereidensa vuoksi? Jos se ei haittaa omaa elämääsi ja miehesi ei tule riippuvaiseksi mistään, mitä väliä? Jos sinulla on hyvä kumppani, selviätte kyllä pienistä ongelmista.

      Älä jätä jos ainoa ongelma on miehen kaveripiiri.

      "Älä vaan valitse mieheksi minunlaista koulutettua,armeijan käynyttä,huumeetonta,kunnolista urheilutaustan omaavaa miestä."
      Kuulostaa todella katkeralta. AP ei sanonut että kukaan häntä hakkaisi, ja mies käytti kerran amfetamiinia. Tekeekö armeija miehestä hyvän? Idiootti.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ootko nainen noin mustis musta

      Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t
      Ikävä
      74
      5408
    2. Sen kerran kun siellä käyn

      Voisit olla paikalla💚💛☘️
      Ikävä
      33
      2951
    3. Kumpa tietäisin. Miehelle.

      Vieläkö toivot jotain viestiä, vai suutuitko taas...kun...🤔
      Ikävä
      40
      2644
    4. Ajattelen sinua tänäkin iltana

      Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin
      Ikävä
      26
      2013
    5. Kauan säkin jaksoit

      Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐
      Ikävä
      40
      1992
    6. Miksi kaipaat

      Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?
      Ikävä
      29
      1829
    7. Sä olet nainen kuuluisa..

      ..etkä mitenkään hyvällä tavalla.
      Suhteet
      95
      1802
    8. Joel Harkimo ja Janni Hussi eroavat

      Tämä on ilon päivä 😊
      Kotimaiset julkkisjuorut
      169
      1701
    9. Mietin tässä T....

      Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..
      Suhteet
      24
      1438
    10. Miehelle...

      Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät
      Ikävä
      94
      1230
    Aihe