Kerrotko hyvä Keskiyö millä asialla viestittelijä J... on. Arkana ihmisenä epäilen aina kaikkia. Uskallanko kohdata? Ylipäätänsä ketään.
Keskiyö
2
56
Vastaukset
Hei
jos uskallat kirjoitella, voit kyllä aivan hyvin tapaillakin. oikeastaanhan kirjoitellessa antaa itsestään paljon enemmän, kuin pelkästään katsellessa.
minusta hän viestittelee sinun kotiisi ja hänellä olisi sinulle yllätys. voi, tässä on minun mielestäni ihan oikeasta ihastumisesta kysymys.
voithan vaikka leikkimielisesti kysyä miksi hän viestittelee. saathan edes jonkin vastauksen, koska kysymyksesi tulee niin yllättäen! ei tässä mitään huonoakaan ole.
t. Keskiyö- viestittelijä
Kiitos vastauksesta. Elämän kokemus on saannut araksi ja epäileväksi. Kuinka ihminen voi ihastua ensinäkemällä?? sitä ihmettelen. pitää ottaa varmaan selvää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk1185763Olen Päivi Räsäsen puolella
En oe uskovainen enkä kristillisdemograattikaan mutta onhan tuo naurettavaa laittaa Päivi syylliseksi omasta mielipit6933833SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit1273139Nuhteettomia edustajia
Korkein oikeus tuomitsi Päivi Räsäsen kiihottamisesta kansanryhmää vastaan Kansanedustaja Päivi Räsästä (kd.) vastaan no3452911"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –1401971Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti181916Päivi Räsänen tuomittiin rikoksesta...
...kiihottamisesta kansanryhmää vastaan. Tuskin tajuaa silti vieläkään, että raamattu ei ole lakikirja. https://yle.fi/a6961877Korkein oikeus antaa Räsäselle vastauksen klo 9. Varmaan vapautus
Miten veikkaat että Päiville käypi? Päivi pitää lehdistökonferenssin klo 9.30. Koko media on läsnä. 7 v taistelu on ohii4881479Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re261471Meneekö Nanna Karalahden jumppafirma konkurssiin?
Loppuiko rahat Jeren pidätyksen myötä? Karita Tykkä hakee saataviaan lähes 60 000 e Että semmosta . . .2291171