Kerrotko hyvä Keskiyö millä asialla viestittelijä J... on. Arkana ihmisenä epäilen aina kaikkia. Uskallanko kohdata? Ylipäätänsä ketään.
Keskiyö
2
55
Vastaukset
Hei
jos uskallat kirjoitella, voit kyllä aivan hyvin tapaillakin. oikeastaanhan kirjoitellessa antaa itsestään paljon enemmän, kuin pelkästään katsellessa.
minusta hän viestittelee sinun kotiisi ja hänellä olisi sinulle yllätys. voi, tässä on minun mielestäni ihan oikeasta ihastumisesta kysymys.
voithan vaikka leikkimielisesti kysyä miksi hän viestittelee. saathan edes jonkin vastauksen, koska kysymyksesi tulee niin yllättäen! ei tässä mitään huonoakaan ole.
t. Keskiyö- viestittelijä
Kiitos vastauksesta. Elämän kokemus on saannut araksi ja epäileväksi. Kuinka ihminen voi ihastua ensinäkemällä?? sitä ihmettelen. pitää ottaa varmaan selvää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1178063
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1355353Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p323641Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1243574Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352604Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191896Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3571544Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?971540Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?701406Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311376