kun ennenkin. Rakastan sinua kulta. Älä jätä mua.
Olen sama ihminen
kulta rakas oot
18237
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
En jätä sinua, ole huoleti.
Kyllä se ap nyt varmaan kauheesti helpottui kun sä kahessa minuutissa lupasit olla sitä jättämättä :)) Vaikket ees tiiä kuka se on :))
liikkeellä.
tyrkyt ..
Kyl sä tiedät, olenhan sen tekstannut puhelimees.. joskus kauan sit. Ei rakkaus sinuun katoa. :)
Mikäs muu sä voisit olla kuin entinen sinä ? ???
Ehkä osaan olla rennompi... tiedän mitä haluan! Sinut!
pelkkä pelle sitten olit, miten sä mut voisit haluta kun et edes tunne mua ?!
Nobody knows...
joka "rakastaa ja ikävöi " näillä palstoilla joka ainoota akkaa. et voinu olla näyttämättä sitä tässäkään ketjussa.
ikävää, että tunteilla leikkiminen on joillekin suurta hupia näillä palstoilla. Kannattaa tosiaan muistaa vaikka tänne itse enkeli tulisi tuomaan ilosanomaa rakkaudesta, ei sitä kukaan enää usko.
Niinkauan kun se on pelkkää himphamppua ja nettileikkiä. Sekoitat rakkauden ja leikkimisen aika pahasti keskenään.
täällä ole rakkautta, se on rakkauden irvikuva. Olet sanonut nuo sanat vamasti jokaiselle naiselle näillä sivuilla, ainoastaan minä jäin ulkopuolelle, et sanonut koskaan mitään. En odottanutkaan että noin sanoisit mutta monesti toivoin että edes jotakin. Mutta et sanonut, mitään. Muut keräsivät sanasi ja vastauksesi ja rakkaudentunnustuksesi.
Miksi sanot että älä jätä kun olen sulle pelkkää ilmaa jota et koskaan huomioi ?
Kaikki muut senkin edestä.
Mukavaa juhannusviikkoa.
palstojen suurin pelle joka työkseen " rakastaa " joka saatanan ämmää joka palstalla. eikä loppua näy.
Suurin pelle joka luulee aloituksen olevan joltain tietämättä kuitenkaan.
Koita siinä
Eihän hän sanonut tuntevansa vaan tietävänsä että on saman miehen käsialaa joka viljelee tota samaa jatkuvalla syötöllä ! Kaikkihan sen tekstit ja rakkauslässytykset kaikille tunnistaa.
Lue tarkemmin ja hauku vasta sit jos viä on aihetta.
Täällä voi kuka tahansa kirjoittaa ja koittaa yrittää esintyä toisena? Vai onko se mahdotontonta?
kyllä tuon miehen tunnistaa aivan varmasti. nytkin se on joka ketjussa rakastamassa milloin ketäkin.