kenellekkään tullut siporex talosta hengitystieoireita, yskää, jatkuvaa nuhaa, kurkkukipua?
mainostetaan allergiaystävälliseksi, mutta tuntuu että enemmän köhitään kuin ennen. liekö kosteutta talossa tai pinnoitettu liian nopeasti? liimakin haisee?
kivitalosta hengitystieoireita
7
202
Vastaukset
- Kastaja1
Ota Johannes lääkkeesi ajoissa ja käy nukkumaan................
- f54677
Kyllä kivilinnoissa voi tullakin ongelmia huonon iv:n takia. Mutta kivitaloja harvoilla on. Varsinkaan siporex ei ole kiveä vaan hiekkaa.
Hiekkalinnoja;-) - Kivilinnan kingi
Olet kyllä todellinen trollien trolli. Lammin myyntiä tuo ei kyllä lisää, vai oletko ovela sipon myyjä?
- Sivistynyt asiakas
Jos olisin Lammin johtaja, etsisin tyypin ja tekisin lopun muita mollaavasta kirjoittelusta. Hävettää olla Lammin asiakas. Siis oikeasti: voiko rakennusalalla olla töissä noin ammattitaidotonta väkeä?? Äly hoi.
- sivistyneempi asiaka
Näyttää voivan.
- sipomies22
Juu, on tullut. Ja niskaoireitakin. Meinaan, meidän naapurille. Joka köhisee ja kääntää niskaansa joka kerta kun kävelee meidän sipolinnamme ohi. Saattaahan se liimaakin haistella. En ole niin lähellä kylläkään käynyt että olisin haistanut. Kosteita iltoja se kyllä viettää, liekö ongelmia elämässään kun raukka puutalossa joutuu asumaan....
- Kivitalon kingi
Kuinka voi mies tuollaista kirjoittaa? Vai oletko mies?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/1911264Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1221108- 48834
- 70830
Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53770Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva50705- 33682
- 60669
- 52637
- 50635