nyt meni yö unet

7436
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Katsoin eilen elokuvan nimeltä Bound. Ja se vei yöuneni. Oli itse asiassa paljon pelottavampi ja piinaavampi, kuin olisin uskonut.
Ymmärrän sua!

Äänestä

Bound oon nähnyt
ja sanon tää oli kauheempi kuin se

Äänestä

katotiin me toinenkin kauhu leffa siinäkin oli satumoisin lesbouteen liittyvää

se yksityinen kätilö oli lesbo

Äänestä

se on muuten yöunet ja kauhuelokuva. Jotkut sanat saa kirjoittaa yhteen: kutsutaan yhdyssanoiksi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


pepsiini kirjoitti:

kun katsoin kauhu elokuvan

http://www.youtube.com/watch?v=3SFrRovwgEc

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu