Okei eli oon 13v tyttö ja mun kuppikoko on 80B. Oon 167cm pitkä ja painan 66 kiloo. Mun vatsa ei oo mikään jättimäinen, sellanen tosi vähän suurempi ku "normaali".
Sit se, et oon muuten aika vaalee joka puolelta, mut sisäreidet ja häpyhuulet on paljon tummemmat ku muu keho. Onks tää normaalii vai pitäskö mennä johoki lääkärille? Toinen mun häpyhuulist on kans vähä suurempi ku toinen, ja iha vähän tummempi.
Kelpaaks mun keho?
3
114
Vastaukset
- J-
Itsevarmuutta vain kehiin ja varmasti kelpaat.
Ja olet vielä niin nuori kaikenlisäksi, että jos koet, että et ole ns. rantakunnossa, niin onhan sinulla aikaa treenata ja voiko oikea ruokavalio vaikuttaa kehoon, niin voi.
Ja sitäpaitsi, alapäätäsi ei kannata häpeillä, puhumattakaan rintojasi. Kenellä naisella olisi aivan täydellinen alapää ja kuinka se määritellään?
Ja mitä enemmän olet sinut, itsesi kanssa, sitä enemmän voit nauttia elämästäsi.
Ja jos kuulet, että pojat arvostelevat kehoasi, erityisesti negatiivisesti, se johtuu siitä, että he ovat vain liian kiinnostuneita tytöistä. Ja tämä on selvä merkki epäkypsyydestä. Ja oikeasti, pojatkin kasvavat ajanmyötä, kun he tajuavatkin todellisuudesta enemmän.
Ja tämä on ihan luonnollinen asia, että kun tytöt kehittyvät naisiksi, he kaikki kysyvät tätä samaa asiaa mielessään, ja jos et usko tätä, niin kysy vaikka äidiltäsi, miettikö hän myös tätä samaa asiaa, juuri sinun ikäisenä. - minäääääää:)
mulle ainaki kelpaisit:) oon 14vuotias:) ja sul on hyvät muodot ja oon varma et sun luonnekki on hyvä:) ja ainaki mulle tärkeempää on luonne:) haluisiks tutustuu?(: & jos luuulet et oon joku pedari pappa ni voin lähettää sähköpostis vaikka kuvan tai kertooo fb:n tai gallerian:)
- noteevevevevvee
mutta joo siis varmaan kelpaat,ja toi häpyhuuli hommeli on ihan ok. Ne tasottuu sitten ajan myötä:)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "904219Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella293203No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452340- 351358
- 10939
- 134931
- 6894
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12832Naisten ja miesten tasoeroista
Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris124776- 11770